Izstādi, kas bija izvietota brīvdabā pašā Rīgas centrā - iepretim Ministru kabineta ēkai -, bija plānots turpināt līdz 24. oktobrim. Taču pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem sabojāt lielformāta fotogrāfijas, par ko vairāki cilvēki arī jau aizturēti, naktī no 10. uz 11. oktobri vandaļiem izdevās pilnībā sabojāt visus eksponātus. Iepriekš tika vēstīts, ka pirmie huligāni postīt ekspozīciju mēģināja jau tās uzstādīšanas laikā. Taču preses konferencē izstādes autors - ASV fotomākslinieks Sergejs Meļņikovs jeb MFF - bija izteicies, ka izveidoti divi fotogrāfiju komplekti, tālab ekspozīciju tomēr varēs aplūkot. Izrādījās, ka šī prognoze bijusi pārāk optimistiska.
Valsts policija naktī uz svētdienu bija saņēmusi zvanu no kāda garāmgājēja, kurš ziņoja, ka izstādē Maidana cilvēki divi vīrieši bojā eksponātus. Tobrīd vistuvāk notikuma vietai bija Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāža, kas ieradās divu minūšu laikā, taču ļaundari jau bija aizbēguši, un tuvējā apkārtnē iespējamos vandaļus neizdevās atrast. Policija arī lūgusi atsaukties aculieciniekus. Taču, kā izskatās, izstādes turpmākajam liktenim izšķirošas bijušas domstarpības, kam jārūpējas par drošību, tostarp aizsardzību no postītājiem, ja tādi parādās. Izstādes rīkotāju pārstāvis S. Aleksejevs Dienai atzina, ka viņš ir norādīts kā atbildīgais par drošību Rīgas domes izsniegtajā atļaujā, taču, pēc paša ieskatiem, tas nozīmē izstādes apmeklētāju drošību, lai stendi būtu kārtībā un neapgāztos, bet ne aizsardzību pret postītājiem. Ekspozīcija esot arī civiltiesiski apdrošināta.
S. Aleksejevs Dienai arī uzsvēra, ka izstādes autors S. Meļņikovs kategoriski iebildis pret pastāvīgu apsardzes klātbūtni ekspozīcijā, taču pie tās dežurējuši brīvprātīgie. «Mums nav jādara pašvaldības policijas darbs,» savu viedokli pauda S. Aleksejevs. Arī Ukrainas vēstniecības vakar izplatītajā paziņojumā teikts: «Mēs gaidām no valsts drošības iestādēm, ka visi, kas ir vainīgi par uzbrukumiem izstādei, tiks saukti pie atbildības, bet pašai izstādei tiks nodrošināta pienācīga aizsardzība no vandaļiem un ekstrēmistiem.»
Savukārt RPP pārstāve Inese Krieviņa Dienai saka, ka jau 7. oktobrī sākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par izvietotās ekspozīcijas neapsargāšanu. Lietvedība sākta par publiska pasākuma organizēšanas kārtības pārkāpšanu, kas noteikta Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumā. Uz jautājumu, kāds sods izstādes rīkotājiem varētu draudēt, I. Krieviņa atteica, ka tas esot tiesas ziņā. Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis Dienai apliecināja, ka izstāde bijusi gan VP, gan RPP ekipāžu maršrutos un dienas laikā policijas ekipāža pie tās dežurējusi pat vairākas stundas.
Tomēr S. Aleksejevs uzskata, ka tālākie vandalisma akti nebūtu notikuši, ja pēc 5. oktobra pirmajiem uzbrukumiem izstādei Rīgas dome būtu tos oficiāli nosodījusi. Tas nenotika, savukārt pašvaldības vadība 9. oktobrī paziņoja, ka Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs vērsīsies Drošības policijā (DP) ar lūgumu izvērtēt izstādes Maidana cilvēki organizatoru publiskos izteikumus par Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem, - sociālajos tīklos parādījās video ar izstādes autora izteikumiem, tostarp minot, ka izstādes mērķis ir iemācīt Baltijas tautām padzīt no savas zemes okupantus, «aizsūtot atpakaļ 300 000 krievvalodīgo lopu vagonos».
T. Sadovskis atzina, ka VP rīcībā nav precīzas statistikas par šāda veida vandalisma gadījumiem, jo par tiem ierosina lietas pēc dažādiem likuma pantiem, taču nevarot teikt, ka tā Latvijā būtu liela problēma.