Rīgā +4 °C
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Mogo/LSPA hokejisti pēcspēles metienos uzvar čempioni Zemgale/LLU

Mogo/LSPA trešdien savā laukumā dienas centrālajā Optibet Hokeja līgas (OHL) mačā pēcspēles metienos svinēja uzvaru pār Jelgavas Zemgale/LLU.

Rīgas "Mogo"/LSPA uzvarēja ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0).

Rezultātu 43.minūtē atklāja jelgavnieki, kad vārtus guva Kristaps Roķis.

45.minūtē Elviss Želubovskis rezultātu izlīdzināja.

Uzvarētāju izšķīra pēcspēles metieni, kuros Kārlis Ozoliņš un Artūrs Ozoliņš mājinieku rindās bija precīzi, bet Gatis Gricinskis un Rainers Rullers nespēja pārspēt mājinieku vārtsargu Henriju Anču.

Abās komandās par labākajiem tika atzīti vārtsargi Henrijs Ančs un Cimermanis, kuri 65 minūtēs katrs atvairīja 26 metienus.

Hokeja skola "Rīga" izbraukumā ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) piekāpās Kauņas "City".

Desmitajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Rauls Ladusāns.

Uz to Kauņas komanda atbildēja ar 18.minūtē gūtiem Egidijus Binkuļa vārtiem un 27.minūtes Aivara Bendžus "golu".

Trīs ar pusi minūtes pirms mača beigām Raivis Strazdiņš izlīdzināja rezultātu, taču pēdējo vārdu mačā teica mājinieki, Povilam Verenim uzvaras vārtus gūstot 69 sekundes pirms spēles beigām.

Divas rezultatīvas piespēles viesiem nopelnīja Rodions Boltramovičs, bet vārtos Jānis Fecers atvairīja 31 metienu.

Mājiniekiem pa diviem rezultativitātes punktiem nopelnīja Verenis (1+1) un Deniss Kuzminovs (0+2), kamēr vārtos Demids Jeremejevs atvairīja 25 metienus.

Trešajā spēlē "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga" izbraukumā ar 3:8 (1:3, 1:3, 1:2) piekāpās Elektrēnu "Energija".

Uz Jaromira Šusterova gūtajiem vārtiem desmitajā minūtē daugavpilieši atbildēja ar Renāta Vabiščeviča "golu" 12.minūtē.

Pēc tam gan mājinieki guva trīs vārtus pēc kārtas, būtībā atrisinot jautājumu par mača uzvarētāju.

Daugavpiliešu rindās vēl vārtus guva Šarūns Baltrūns, kurš tika atzīts par labāko viesu rindās, kā arī Maksims Galilejevs.

Mājiniekiem trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Karolis Krasilnikovs, bet divus vārtus guva Klementijs Lisaks, vēl trim hokejistiem sakrājot pa diviem punktiem.

Par labāko Elektrēnu komandā tika atzīts latviešu aizsargs Artūrs Tomsons.

Tabulas galvgalī ar 26 punktiem 13 mačos atrodas "Mogo"/LSPA komanda, 23 punkti 13 cīņās ir Rīgas "Dinamo", bet 20 punkti 12 spēlēs - "Zemgale"/LLU komandai. 12 mačos 11 punktus guvusi Hokeja skola "Rīga", bet deviņus punktus 11 mačos - Kauņas "City". Astoņi punkti 11 cīņās ir Rīgas "Prizma", septiņi punkti desmit mačos - Viļņas "Hockey Punks", seši punkti desmit cīņās ir Elektrēnu "Energija", bet divi punkti 12 spēlēs - "Daugavpils Ledus Sporta Skola"/"Dinaburga".

Šosezon līgā spēlēs deviņas komandas - sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas "Zemgale"/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni "Olimp"/"Venta 2002".