Saskaņā ar šo lēmumu, HTC ierīces (šobrīd tās konkrēti nosauktas netiek), kurās šis patents ir pārkāpts, nedrīkstēs importēt un tirgot ASV teritorijā.
Ņemot vērā, ka spriedums stājas spēkā 2012. gada 19. aprīlī, HTC un Google ir pietiekami daudz laika, lai izstrādātu apkārtceļu ar#5,946,647 patentu aizsargātajam izgudrojumam, ko viņi, visticamāk, arī darīs. No Apple skatapunkta, uzvara nav tik salda, kā Kupertino cerēja, jo no sūdzībā minētajiem 10 patentiem par pārkāptu galu galā atzīts tikai viens. Tiesa, intelektuālā īpašuma speciālisti uzskata, ka šis spriedums, lai arī bez liela tiešā efekta tirgū, padarīs vienkāršāku sava IP aizsardzību citos tiesu procesos.
Citās zemeslodes malās patentu karos veiksmes un neveiksmes mijas par labu te vienai, te otrai pusei, un puses nekavējas savas veiksmes izmantot arī mārketingā – Samsung savu Galaxy Tab laida Austrālijas tirgū ar saukli "Planšete, kuru Apple centās aizliegt".
Tiesu strīdos iesaistās arvien jaunas kompānijas, piemēram, BT (British Telecom), Novell un citi IT un komunikāciju pasaules miljardieri. Atsevišķos procesos, piemēram, Kodak pret RIM, pat nav īsti skaidrs, vai abas iesaistītās puses vispār "nodzīvos" līdz uz nākamā gada rudeni pārceltajai lietas izskatīšanai – ne viena, ne otra kompānija šobrīd nedemonstrē jelcik uzticamas attīstības perspektīvas.
Laiks rādīs.