Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Cēsīs pabeigti piecu daudzdzīvokļu ēku renovācijas projekti

Cēsīs pabeigti piecu daudzdzīvokļu ēku renovācijas projekti par kopējo summu 1,5 miljoniem eiro jeb aptuveni 1 miljonu latu. Ēkas atrodas Saules 17b, Vilku 5, Caunas 6a, Viestura 8a un Viestura 10a.

Visās minētajās ēkās ir veikta kompleksa renovācija, ietverot tādus darbus kā ēkas fasāžu, bēniņu pārseguma un pagraba griestu siltināšana, apkures sistēmas atjaunošana un karstā ūdens sistēmas rekonstrukcija, veco koka logu nomaiņa dzīvokļos un kāpņu telpās, kā arī ventilācijas šahtu tīrīšana un kāpņu telpu kosmētiskais remonts.

Šo energoefektivitātes pasākumu ieviešanas rezultātā siltumenerģijas patēriņš ēkās samazināsies par aptuveni 50%.

Vairākos jaunajos projektos izmantotas tādas daudzdzīvokļu namiem unikālas tehnoloģijas kā ģeotermālo siltumsūkņu izmantošana un nākotnes projektos arī ventilācijas siltuma atgūšana, tādējādi kopējo siltumenerģijas patēriņu šajās daudzdzīvokļu ēkās būšot iespējams samazināt līdz pat 80%.

Projektos izmantots Nīderlandes Starptautiskā mājokļu garantiju fonda un AS Citadele banka finansējums. Projektus līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Daudzviet Latvijā šovasar dzirdama lietuviešu valoda(3)

Nepilni divi mēneši, kas pagājuši, kopš maija vidū atsākās ceļošana Baltijas mērogā un Latvijā sāka ierasties ceļotāji no Lietuvas un Igaunijas, mūsu valsts tūrisma industrijai ļāvuši cerēt, ka v...

Bažas par patērētāju aktivitāti

Neraugoties uz to, ka daudzās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs Covid-19 uzliesmojums nedaudz pierimis, zaudējumi, kas saistībā ar cilvēku aktivitāšu ierobežošanu radušies tautsaimniecī...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses