Laika ziņas
Šodien
Migla
"Šoruden SIA Salaspils siltums oficiāli atklāja pirmo lielizmēra saules kolektoru lauku Eiropā ārpus Dānijas," teic uzņēmuma direktore Ina Bērziņa-Veita

Uz enerģētisko neatkarību. Saruna ar Salaspils saules kolektoru parka direktori Inu Bērziņu-Veitu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Buks
B
Šogad saules nav bijis kādus 3 mēnešus tieši tajā laikā, kad tas silums vajadzīgs. Vai tā tante Ina ar saviem biznesa partneriem nevarētu painformēt, cik tad īsti tajā kantorī šogad jau ir uzvārīts?
Irlielāmērāticams,
I
ka redzamajā platībā iestādot ātraudzīgus kārklus, ekonomiskais efekts būs lielāks.
KLIMATGEITANEKAVĒJIES!
K
Nekādu saprāta balsi neviens nesadzird... tikai ietriecoties kārtējā grāvī, spoku karietes pasažierus pārņem satraukums. Skan saucieni: "Vai tiešām! Vai tiešām?"
eksis
e
ir labi, būs salaspiliešiem i siltais ūdens, i darbs uz vietas, visi paneļi ir regulāri jāattīra no putekļiem un sniega (ja tāds uzsnieg), lai tie efektīvi strādātu
nesapratu
n
Ļaudis, līdz jums reāli nenonāk, ka notiek afēra??? Šāda parikte var sākt strādāt tikai, ja ir tīras zilas debesis un spoži spoži spīd saulīte. Tas 300+ dienas gadā notiek tikai specifiskos tuksneša un kalnu apvidos. Latvju zemi, kā zināt, mākoņi mīl pārstaigāt. Otrs - saules kolektoru kas var ražot rūpnieciskus strāvas apjomus tikai nupat konstruējuši Štatos un tas izmaksā 10 - 20 reizes virs redzamā joka jo prasa AI datoru, par tuksneša izvietojumu nerunājot. Kā izskatās - mazo šmauchidrostaciju mafija pārprofilējas.
Baltu dūre
B
Latvju kodolbumba nodrošinās patiesu neatkarību !
Vecsčekists
V
Ļoti senos laikos, kad CCCP propaganda no Rietumu ikdienas centās izmakšķerēt katru sīkāko negāciju un parādīt naivajam padomju cilvēkam, cik briesmīga ir dzīve kapitālismā... bieži tika rādīti visādi sižeti par katastrofālo ekoloģisko ekoloģisko stāvokli Rietumos. Boļševiku propaganda ar šo pamatīgi iešāva sev kājā, jo, sākoties "perestroikai" un beidzoties bailēm no "troikām" tieši ekoloģiskie protesti sadrupināja CCCP pamatus.
>:-)
&
Iedzīvotāju "milzīgais ietaupījums" mistiski ~5%. Varbūt. Sasper Jupis tos stiklus ! Kādiem tik sviestainie ģīmji spīd un laistās un viss !
daži jautājumi
d
Un kā ir ar skaitļiem? Agrāk siltums izmaksāja X tūkstošus eiro un iedzīvotājiem bija jāmaksā Y par apkuri. Tagad ir iztērēti Z tūkstoši (vai miljoni), siltums izmaksā X2 un iedzīvotājiem jāmaksā Y2. Cik ilgi šīs baterijas darbosies? Pēc cik gadiem tās būs jāmaina? Kur utilizēt vecās baterijas un cik tas maksā?
jautājums
j
"nodrošinās ... kas ir piektā daļa no uzņēmuma kopējā nodotā siltumenerģijas daudzuma. Līdz ar šādas sistēmas izveidi ... vismaz 90% apmērā tiks ražota siltumenerģija, izmantojot tikai atjaunojamos energoresursus" ----- Tad piekto daļu vai 90%? Vai tas tantes uztverē ir viens un tas pats?
melnais humors
m
Šaubos, vai Inai Bērziņai-Veitai ir nopietnas zināšanas un sapratne par šo nozari. Droši vien pārstāsta iezubrītus mārketinga materiālus.
gf
g
katrai neatkarībai pa direktorei!
Propagandas migla klīst
P
Ziemassvētki noslēgsies ar mākoņainu laiku ---- Ziemassvētku rītā daudzviet Latvijā migla ---- Trešdien Latvijā pārsvarā saglabāsies apmācies laiks ---- Otrdien Latvijā būs pārsvarā lietains laiks ------- Arī sestdien būs apmācies laiks ----------------- Otrdien daudzviet gaidāms neliels lietus-------------------------------------------------------- Pirmdiena būs vētraina---------------------------------------------------------- Sestdiena visā Latvijā būs lietaina ------------------------------------------------------------------------------------- Piektdien pūtīs stiprs vējš, daudzviet līs ---------------------------------------------------- (C)
Gadsimta afēra
G
Lecam bedrē! https://www.nationalgeographic.com/news/energy/2014/11/141111-solar-panel-manufacturing-sustainability-ranking/
OIK 2.0
O
Gan jau veikli zēni pa dārgo sarūpēs toksisko izgāztuvi, kur atkritumus norakt. https://www.forbes.com/sites/michaelshellenberger/2018/05/23/if-solar-panels-are-so-clean-why-do-they-produce-so-much-toxic-waste/
  • 12
  • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Vides Diena

Vairāk Vides Diena


Tūrisms

Vairāk Tūrisms


Ceļošana

Vairāk Ceļošana


Dabas Diena

Vairāk Dabas Diena