Savukārt Maskavas iela kļuvusi par Latgales ielu, bet tās posms pilsētas centra tuvumā – par Lastādijas ielu. LETA vēsta, ka debatēs par ielu pārdēvēšanu latvisko partiju pārstāvji uzsvēruši, ka pašreizējā ģeopolitiskajā situācijā Rīgā jāmaina visi ar Krieviju saistītie nosaukumi. "Mēs vienkārši nevaram atstāt šos nosaukumus. Maskavas ielas nosaukumam jāiet turpat, kur aizgāja kara kuģis," uzskata Kaspars Spunde (NA/LRA).
Ielu pārdēvēšana pašvaldībai izmaksāšot ap 80 000 eiro. Jādomā, ka daudziem rīdziniekiem – nodokļu maksātājiem – nav iebildumu pret to, ka nauda tiek tērēta tam, lai viņi savās ikdienas gaitās varētu doties, piemēram, pa Plūdoņa, nevis Ļermontova ielu.
Saistībā ar ielu pārdēvēšanu nereti dzirdams arguments, ka tā nepalīdz Ukrainai cīnīties pret Krieviju, nesekmē Latvijas militārās spējas un nepadara ērtāku pašvaldības iemītnieku dzīvi.
Taču, ja raugās no šāda skatupunkta, tad gan privātajam sektoram, gan valsts un pašvaldību sektoram vajadzētu apturēt jebkādas mārketinga, sabiedrisko attiecību un citas tamlīdzīgas aktivitātes. Zīmola maiņa pati par sevi nenodrošina augstāku pakalpojumu kvalitāti. Jauns logo negarantē to, ka pieaug servisa līmenis. Skolas pasākumu fotogrāfijas sociālajos tīklos nav garants tam, ka šajā skolā tiek nodrošināta izcila izglītība. Tas pats attiecas arī uz jebkuru uzņēmumu vai iestādi, kas, izmantojot virtuālās vides sniegtās iespējas, cenšas spodrināt savu reputāciju, bet maz ko atklāj par ikdienas realitāti. Tomēr vienlaikus mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātēm, ja tās tiek realizētas īstajā laikā un vietā, var būt ļoti spēcīga, pozitīva, emocionālā ietekme.