Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jaunzeme: Lielākā daļa dīkstāves pabalstos saņem vairāk par nodokļos nomaksāto

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Atbalsts ēnu ekonomikai
A
Latvijas darba nodokļu politika ar tās "superstāru" diferencēto neapliekamo minimumu atbalsta lētā darbaspēka un aplokšņu algu ekonomiku. Rezultāts ir tāds, kāds ir - nīkuļojam un arvien vairāk atpaliekam no kaimiņvalstīm.
Biznesmenis
B
Bet tā jau jābūt! Ko tad viņa grib, lai man izdevumi ir lielāki par ienākumiem?!
Miezis
M
Vienmēr būs kāds kurs mēģinās muhļot, tas ir neizbēgami. Ta¬ēc jau skalpēt nevar visus. Problēma nav tikai pabalstos. Problēma ir tā, ka neapmaksātas tiek arī telpas, parādi par apkuri krājās utt Daudziem pēc C19 vairs nebūs kur atgriezties, būs jābankrotē/jāveras ciet utt Un tas ir neskatoties uz to, ka ārsti sola trešo C19 vilni, jo maz ticams, ka lētās potes ar 60% efektivitāti kardināli mainīs situāciju.
Godīgākie saņēma mazāk
G
Tie, kuri godīgi maksāja nodokļus no visas algas, dīkstēves pabalstos saņēma mazāk
ta nu gan
t
Viena no problēmām varētu būt tā, ka par pabalstu piešķiršanu lemj tie, kuriem algas tūkstošos. Viņiem 500 eiro pabalsts liekas mazs un vispār ieņēmumu kritums. Savukārt pabalstu saņēmēji daudzi ir tie, kas strādāja pa 430 vai kādu pusslodzīti pa 200. Tiem dīkstāves pabalsts ir ļoti labs biznesa plāns.
 • 6
 • 0
edisons
e
Ja runā par skaļiem, lieliem cipariem, tad noteikti vajadzīgs paziņot kādas summas saņēmuši tie, kuriem algas bijušas iepriekš zem minimālās. Tad cilvēki sapratīs, kur aizgājušas lielās summas un kur tikai salīdzinoši pabiras. Lūdzu šos ciparus!!!??
RTU>edisons
R
Ja cilvēki (vēlētāji) būtu patiess spējīgi ko saprast, tad tak 25 gadus nevēlētu par zagļiem...
 • 10
 • 2
Lieciet mierā Jaunzemi
L
Jaunzeme pilda MK noteikumus, ne jau viņa izdomāja cik un kam maksāt. Mums ir valdība, kas izdomā viņas vietā, mūsu vietā, uzņēmēju vietā, skolotāju, pasniedzēju vietā, zinātnieku vietā. Mūsu izcilā, augsti izglītotā valdība, kurā daudz akadēmiķu, profesoru, Zinātņu akadēmijas īsteno locekļu , pieņem tik adekvātus lēmumus, pēc kuriem mums būs pārpildītas vietas ne vien Aptiekas ielā, bet arī pieaugs to rindas, kuri stāvēs ar pastieptu roku pie pašvaldības durvīm.
ta nu gan
t
Jaunzeme jau pavasarī bija tā, kas aizstāvēja nostāju, ka tie, kas nodokļus nav maksājuši, arī attiecīgi no budžeta nesaņem vai saņem maz. (kas man liekas pareiza attieksme ilgtermiņā). Bet bija starp mūsu lēmējiem welkomiste-sociāliste Viņķele, kurai, protams, kā īstai sociālistei likās, ka pabalsti par lieliem nevar būt. Pavļuts no tās pašas partijas un vispār mums tur gaisa piļu būvētāji un sociālisti/jaunkomunisti savēlēti. Attiecīgi pabalstu dalīšana vai vismaz to solīšana, kamēr nebeidzas nauda, būs ar plašu vērienu. Tāda sistēma derētu pie mēneša vai diviem, bet ilgtermiņā ko darīsiet, jaunkomunisti?
 • 5
 • 1
Jānis
J
Jaunzemei ir ne tikai tiesības, bet arī pienākums sniegt Finanšu ministrijai, valdībai un Saeimai ieteikumus par nepieciešamajām likumu izmaiņām. Tā vietā viņa tikai sūdzas par sliktajiem nodokļu (ne)maksātājiem. Tas arī parāda, ka viņa ir nespējīga ierēdne, kas amatā nokļuvusi tikai pateicoties senajai draudzībai ar Ilzi Viņķeli.
 • 11
 • 3
>Lieciet mierā...
&
Kuri tad tajā jūsu augsti izglītotajā valdībā ir tie akadēmiķi. profesori, zinātņu akadēmijas locekļi?????????????????
 • 8
 • 1
Andis
A
Jūs tur visi sprāgoņas saņemat vismaz 10x vairāk kā esat pelnījuši. Muti būtu paturējusi... palagos nenoslaucītā.
Borja
B
Tas labi ka saņem! Viņiem pienakas!
 • 1
 • 2
bet
b
Tas ir normāli priekš LV, kur nodokļu maksāšana tiek uzskatīta par muļķību! Tāda te ir tā postsoviets uzņēmēju domāšana, pluss vēl Krievijas mafijas naudas atmazgāšanas, bet mafija nekad nodokļus nav maksājusi..
Visa alga no citu nodokļiem
V
Liela daļa personu algā saņem tikai no citiem cilvēkiem ar nodokļu palīdzību atņemtu naudu
Jaunzeme arī?
J
?
 • 6
 • 1
Vomačka
V
Man šķiet ka viņa smagi dierš.Var gadīties ka tiem uzņēmējiem kuri ir draugos ar Lielās Siles pārvaldniekiem gan atkrīt sulīgi pabalsti.
Horošijs
H
Maksātnespēja, dīkstāve un mājsēde - pelnošākās ekonomikas nozares.

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē