Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

ES aģentūra: Koronavīrusa pandēmija nav sasniegusi kulminācijas punktu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Valdis
V
Nu nah. Ta ejat jūs visi kulminēt ar to gripu.
Itamars Toledano
PANDĒMIJAS sākas lēni, bet strauji uzņem apgriezienus. Lūk, no pērnā gada līdz šā gada aprīlim, apmēram 4 mēnešu laikā, ''sagaidījām'' miljonu inficēto. Nu, no 3.aprīļa līdz šodienai (7 dienu laikā) jau 1,6 miljoni! Ja TĀDĀ tempā turpināsies, tad līdz miljardam vairs tālu nav!
Protams!
P
Tas laiks, kad miroņi uz ielām gulēs, un nebūs, kas tos savāc, vēl tikai priekšā. Arī Grēku Plūdu laikā par Noa smējās, un KUR palika tie smējēji?
You, nigga
Y
Savāks tie, kuri gribēs ēst.
  • 0
  • 2
Irlielāmērāticams
I
ka taisnība ir manam itāļu čomam, kurš jau mēnesi atpakaļ stāstīja par itāļu neveselīgo paradumu bezjēgā lietot antibiotikas pie katra mazākā puņķa. Nu, kad ir patiesa vajadzība tikt galā ar plaušu karsoņiem, atibiotikas vairs "nestrādā".
Ar plaušu karsoņiem
A
situācijas var būt ļoti atšķirīgas. Daudzos covid letālos gadījumos pie vainas nav vis klasiskais bakteriālais plaušu karsonis, bet gan atipiskais - autoimūnā organisma reakcija, kad pārsatracinātas imūnšūnas sāk grauzt savu saimnieku. Tur ar antibiotikām nav ko iesākt. Viens no eksperimentālās ārstēšanas virzieniem šajos gadījumos ir imunodepresantu lietošana. Savukārt, kas izraisa tā saucamo "citokīnu vētru", kas atbildīga par imūnšūnu tracināsanu, joprojām nav skaidrs.
  • 3
  • 0
Baiļu histērijas vīruss
B
Tālajā U-Hana valstībā dzīvoja ļoti, ļoti daudz čaklu un rosīgu cilvēku, kas ražoja ļoti daudzas un dažādas preces. Reizēm ar to kvalitāti bijā, kā bija, tomēr preču cena padarīja tās iekārojamas daudzās tālās Aizjūras zemēs. Viss bija labi, līdz pašā varenākajā no tām pie varas nāca spēcīgs un izlēmīgs vīrs, kurš sāka ierobežot U-Hanistes preču plūsmu. Čaklajiem ļaudīm sākās grūtāki laiki. Ko darīt? Talkā nāca kāds dzīvelīgs vīruss. Lai sasniegtu mērķi, soli pa solim no U-Hanistes it kā izlauzās nelielas ziņu drumslas - vispirms viens dakteris it kā noplkudināja slepenu info par nezināmu nāvējošu vīrusu, tad dakteri par it kā ielika cietumā. Pēc tam nejauši "paspruka" ziņas, ka cilvēkus aiz rokām un kājām met mašīnās, tad Pasaule šausmās noskatījās, kā tiek aimetinātas nepaklausīgo durvis, tad ielās ar milzu ķimikāliju mākoņiem virzījās dezinfektoru kolonas. Un tā soli pa solim Pasauli pārņēma šausmas. Sākās nebijusi, baiļu pandēmija, kas paralizē tālo Aizjūras valstu ekonomiku.
Itamars Toledano
Uhana histērijas vīruss tevi saēdīs neglābjami un neatgriezeniski. Kā liecina histērijas un baiļu lēkmes pārņemtā komentāra saturs, posts ir jau durvju priekšā un klaudzina.
  • 8
  • 1
brisele
b
Eiropas parlaments ar visām savāc šmucīgajām dirsējstruktūrām nespēdams savlaicígi, kordinēti un gudri reāģēt uz vīrusa izplatību ir pilnībā pierādījis savu bezjēdzību, bezgalīgo stulbību un kolosālo parazitētgribēšanu. Gan pēc loģikas gan pēc morāles tam vajadzētu pašlikvidēties. Obligāti pirms pašlikvidēšanās visiem tā darbiniekiem ir kolektīvi jātvainojas par savu totālo nemākulību ES tautu priekšā, kā arī jāatdot sava alga, kompensācija un citādi parazitējot iegūtie līdzekļi medicīnas darbiniekiem, kuri cīnās par cilvēku dzīvībām.
Itamars Toledano
>7:17 Arī briselei vajag pašlikvidēties (jo pēc muldēšanas nāve seko!), aizbraucot uz Briseli un pakaroties! Tā būtu patiesā cīņa par cilvēku dzīvībām, jo vienas muldoņas būtu mazāk.
  • 9
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Vai biznesu glābs vaučeri?(5)

Jēdziens "vaučers", kas Akadēmiskajā terminu datubāzē tiek skaidrots kā "dokuments, kas apliecina kādu faktu, piemēram, kredīta piešķiršanu", pēdējā laikā tiek minēts bieži, it ...

ASV: Honkonga vairs nav politiski autonoma no Ķīnas(8)

ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo trešdien informēja Kongresu, ka Ķīnas īpašo administratīvo rajonu Honkongu vairs nevar uzskatīt par politiski autonomu, tātad tas nav pelnījis īpašu attieksmi sas...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē