Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Aivars Borovkovs

Jebkuri līdzekļi konkurentu noņemšanai

Par problēmām Latvijas tiesu sistēmā, prokuratūras darbu, skandalozām tiesvedībām un tiesiski politisko morāli Rolanda Pētersona intervija ar Aivaru Borovkovu.

Borovkovs: Birokrātijas dēļ komisija nemaz netika līdz KNAB vadītāja kandidātu profesionālo prasmju vērtēšanai

Birokrātisku iemeslu dēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja kandidātu atlases komisija nemaz netika līdz pretendentu profesionālo prasmju vērtēšanai, aģentūrai LETA atklāja KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes priekšsēdētājs Aivars Borovkovs, kurš pats darbojās arī KNAB vadītāja kandidātu atlases komisijā.

Borovkovs balsos "par mazāko ļaunumu", balsi atdos par VL-TB/LNNK

Jurists Aivars Borovkovs uzskata, ka neviena no partijām, kas startēs 11.Seimas ārkārtas vēlēšanās, nedomā tālāk par 17.septembri un par valsti."Jāsāk ar to, ka arī šīs ārkārtas vēlēšanas uzrāda to maksimāli kretīnisko situāciju, ka starp pieciem cilvēkiem ir sešas partijas. Ja man būtu vara, es ar likumu noteiktu, ka nedrīkst būt vairāk par divām trim! Lai kā arī būtu, es uzskatu, ka neviena no partijām - vienalga, kurā «galā», - nedomā tālāk par 17.

Savas pagātnes dēļ Borovkovs nevēlas ieņemt valstiskus amatus

Savas pagātnes dēļ Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs nolēmis neieņemt nekādus valstiskus amatus.Intervijā žurnālam "Kapitāls" Borovkovs stāsta, ka līdz Einara Repšes kļūšanai par premjeru nebija nevienas valdības, kura nepiedāvātu viņam uzņemties kādas jomas vadību. Borovkovs aicināts kļūt par ģenerālprokuroru, uzrunāts arī kā iekšlietu, tieslietu sistēmas, Valsts ieņēmumu dienesta un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) iespējamais vadītājs.

Borovkovs: Pie atbildības saucamo sarakstā Lembergam jābūt ceturtā simta beigās

Pie atbildības saucamo personu sarakstā Ventspils mēram Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij!") jābūt trešā vai ceturtā simta beigās, intervijā žurnālam "Kapitāls" akcentē Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs."Ja aplūkojam lietas, kas notikušas kopš neatkarības atjaunošanas, tad ļoti daudz personu droši vien būtu saucamas pie atbildības par to, ko un kā viņas darījušas.

Borovkovs: Eiropa ir nākamā islāma pasaules teritorija

Kristīgajai Eiropai nav nākotnes - šī ir nākamā islāma pasaules teritorija, intervijā žurnālam "Kapitāls" norāda Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs."Ir ļoti labs piemērs, ko piemin profesors [Leons] Teivāns, - proti, kad notiek saruna starp kristīgo Eiropu un islāma pasauli, saruna beidzas, tiklīdz sākas diskusija par garīgām vērtībām.

Borovkovs: Pēc vēlēšanām redzēsim, ka vēlētāji paši sev ielikuši vāju atzīmi

Jurists Aivars Borovkovs 23.jūlija referendumā balsos "par", jo uzskata, ka politiskās elites kvalitāte ir zema."Iešu un balsošu "par", jo politiskās elites kvalitāte ir zema," Dienai komentēja A.Borovkovs. "Ir cerība, ka kaut kas mainīsies, un lielas bažas, ka nemainīsies. Proti, ir bažas, ka izmaiņas notiks pēc formas, nevis pēc satura, un pēc ārkārtas vēlēšanām redzēsim, ka vēlētāji paši sev ielikuši visai vāju atzīmi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide