Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +11 °C
Apmācies
Piektdiena, 24. marts
Kazimirs, Izidors

Brodveja

Kaķu dienas Brodvejā

Pirms 40 gadiem Ņujorkas teātrī Winter Garden Theatre notika Endrū Loida Vebera mūzikla Cats jeb Kaķi pirmizrāde. Iepriekš mūzikls ar labiem panākumiem bija demonstrēts Londonā, bet uz Brodvejas skatuves noturējās līdz pat 2000. gada 10. septembrim, kļūstot par leģendāru uzvedumu un piedzīvojot 7485 izrādes.

Fokusā Brodveja

Vienas dienas meistarklasē, kura šī gada 29.jūlijā notiks peldošajā mākslas centrā NOASS, Stefans Millers sniegs iespēju bērniem iegūt sajūtas, kādas iespējams piedzīvot atrodoties uz Brodvejas skatuves.

Uz teātri! Uz Brodveju!

Holivudas zvaigznes Džeimss Franko un Mišela Viljamsa mirdz uz teātra skatuves Ņujorkā

Amēliju uzvedīs Brodvejā

Uz Brodvejas skatuves tiks uzvesta skatītāju iemīļotā 2001. gada franču filma Amelie (Amēlija), paziņojis amerikāņu komponists Dens Mese.

Kaķa atdzimšana

Skārleta Johansone atgriezusies BrodvejāVai Brodvejai ir nepieciešams vēl viens lugas _Kaķis uz nokaitēta skārda jumta _iestudējums, zinot, ka kopš iepriekšējā pagājuši knapi trīs gadi, – vaicā britu laikraksta _The Guardian _recenzente, vērtējot Ņujorkas teātru jaunumu. Un turpina: "Iespējams, nē. Taču, ja Megijas lomā savus nadziņus iecērt tāda aktrise kā Skārleta Johansone, kaķis tiek pie jaunas dzīvības.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide