Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Bsbl

Latvijas čempionvienība TTT Rīga Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) finālspēlē trešdien ar 55:63 (10:24, 19:11, 14:9, 12:19) piekāpās Baltkrievijas vienībai Minskas Cmoki.Maču daudz sekmīgāk iesāka_ Cmoki _komanda, kas sestajā minūtē jau atradās priekšā ar 16:2, bet pēc pirmās ceturtdaļas finālturnīra saimnieces _TTT Rīga _zaudēja ar 10:24.

Uzvaru Baltijas Sieviešu basketbola līgas (BSBL) Final Four sacensību pusfinālā otrdien izcīnīja Latvijas komanda TTT Rīga, kas savās mājās notiekošajā finālturnīrā ar rezultātu 79:65 (13:17, 21:16, 29:18, 16:14) pārspēja Baltkrievijas vienību Grodņas Olimpija.Pirmo puslaiku abas komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, sākoties trešajai ceturtdaļai iniciatīvu pārņēma mājinieces, kurām pirms ceturtā spēles ceturkšņa bija divpadsmit punktu pārsvars.