Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Čeku loterija

Revīzija: Finansējums čeku loterijas īstenošanai izlietots atbilstoši mērķim

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) 2019.gadā piešķirtais finansējums 340 000 eiro apmērā čeku loterijas īstenošanai visos būtiskajos aspektos ir izlietots atbilstoši piešķiršanas mērķim, sasniedzot plānotos rezultātus un ievērojot regulējumu, kas uz to attiecas, secināts Valsts kontroles veiktajā revīzijā.

Pirmās Čeku loterijas balvas izlozēs 11.augustā

Jau 11.augustā notiks pirmā Čeku loterijas izloze. Tās laikā tiks noskaidrots gan tas, kuri Čeku loterijas dalībnieki būs laimējuši naudas balvas, gan arī Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētās papildu balvas, informē Valsts Ieņēmumu dienestā.

Laimes spēle valsts labumam

No 1. jūlija arī Latvijā ieviesta Čeku loterija, tā mudinot iedzīvotājus iesaistīties ēnu ekonomikas apkarošanā. Šķiet, ka tā ir jauna ideja? Nebūt ne – loterija jau izsenis bijis veids, kā iesaistīt sabiedrību dažādu valsts problēmu risināšanā.

Burkāns nodokļu maksātājiem

"Čeku loterijām ir daudz dažādu variāciju, katrā valstī ir kaut kādas atšķirīgas nianses, akcenti. Atšķiras arī, piemēram, loterijas balvas. Bet skaidrs, ka mazumtirdzniecības tīkls ir tādā veidā, manuprāt, ļoti efektīvi paliekams zem valsts lupas," par Latvijā nupat ieviesto čeku loteriju Romānam Meļņikam stāsta eksperts, zvērinātu advokātu, biroja Sorainen partneris Jānis Taukačs.

Čeku loterijas pirmajā dienā - vairāk nekā 23 000 reģistrēti čeki

Čeku loterijā līdz otrdienas plkst. 10 jau ir reģistrēti 23 000 čeki, biļetes vai kvītis, aģentūra LETA noskaidroja Valsts ieņēmumu dienestā (VID). Dienestā norādīja, ka loterijai pieteiktie darījumu apliecinošie dokumenti tiks pārbaudīti parastajā kārtībā, pagaidām gan neviens loterijai iesniegtais dokuments vēl nav pārbaudīts.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide