Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +3 °C
Apmācies
Svētdiena, 29. marts
Agija, Aldonis

Dž.Dž.Džilindžers

Džilindžers pametīs Dailes teātri

Otrdien kultūras ministrs Nauris Puntulis (NA) un ministrijas pārstāvji tikās ar Dailes teātra valdes locekli Andri Vītolu, lai pārrunātu situāciju Dailes teātrī. Tikšanās laikā Vītols informēja par aktieru kolektīva prasību veikt izmaiņas teātra mākslinieciskajā vadībā, kā arī izstāstīja par potenciālajiem situācijas risinājumiem – šobrīd panākta mutiska vienošanās ar līdzšinējo māksliniecisko vadītāju, režisoru Dž.Dž.Džilindžeru par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu tuvākajā laikā, informē Puntuļa pārstāve Inga Vasiļjeva.

FOTO: Mūzikls Žanna d'Arka Dailes teātrī

Dailes teātrī 29. janvārī notiks Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga, Evitas Mamajas un Dž.Dž.Džilindžera mūzikla _Žanna d'Arka _pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

Tuvojas mūzikla Žanna d'Arka pirmizrāde Dailes teātrī

Dailes teātrī tuvojas Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga, Evitas Mamajas un Dž.Dž.Džilindžera mūzikla _Žanna d'Arka _pirmizrāde, kas paredzēta 29. janvārī, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

Liepājas teātrī pēdējo reizi tiks spēlēta melodrāma Lielais Getsbijs

Sestdien, 9. janvārī, plkst. 18 Liepājas teātrī skatītājiem pēdējo reizi būs iespēja noskatīties melodrāmu _Lielais Getsbijs, _informēja teātra pārstāve Zanda Borga. Iestudējumam par pamatu ņemta skatuves versija, kuru pēc Frensisa Skota Ficdžeralda izcilā romāna radījis bulgāru dramaturgs Hristo Boičevs.

Dailes teātrī top mūzikls Žanna d'Arka

Dailes teātrī top Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga, Evitas Mamajas un Dž.Dž.Džilindžera mūzikls Žanna d'Arka. Tā pirmizrāde paredzēta 29. janvārī, informēja teātra pārstāve Liene Jakovļeva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide