Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Dzemdību nams

Dzemdību namā un Stradiņa slimnīcā uz laiku aizliedz tuvinieku piedalīšanos dzemdībās

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 dēļ Rīgas Dzemdību namā un Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā uz laiku tiek liegta iespēja piedalīties dzemdībās pavadošajām personām, tostarp dzemdētājas partnerim, dūlai, mātei vai draudzenei, aģentūru LETA informēja iestādes sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Auzāne.

Rīgas Dzemdību namā ierobežo pacientu apmeklējumus

Saistībā ar gripas epidēmijas sākumu, kā arī akūtu augšējo elpceļu slimību izplatības pieaugumu, no šodienas Rīgas Dzemdību namā noteikti apmeklētāju ierobežojumi, aģentūru LETA informēja ārstniecības iestādes pārstāve Baiba Auzāne.

Ķirurgi un Dzemdību nama speciālisti vērsušies Satversmes tiesā

Bērnu slimnīcas Bērnu ķirurgu arodbiedrība un Rīgas Dzemdību nama ārsti un vecmātes ir iesnieguši pieteikumu Satversmes tiesā (ST), apstrīdot normas par normālo pagarināto darba laiku, aģentūru LETA informēja pieteicēju interešu pārstāvis, zvērināts advokāts Ivo Klotiņš.

Dzemdību nams atalgojumu speciālistiem tomēr palielinājis par 4,5%

Prioritāri novirzot papildus dzemdību tarifam piešķirtos 50 eiro par vienām dzemdībām dzemdību speciālistiem, vecmātēm un māsām, Rīgas Dzemdību nams radis iespēju šo speciālistu atalgojumu tomēr celt par 4,5%, nevis 3%, kā bija plānots iepriekš.

Dzemdību nama darbinieki pieprasa lielāku darba samaksu

Rīgas Dzemdību nama darbinieki draud samazināt dežūru skaitu, tai skaitā brīvdienās un svētku dienās, kā arī apsvērt darba attiecību pārtraukšanu, ja nekavējoties netiks risināts jautājums par viņu darba samaksu.

Gripas epidēmijas laikā noteikti ierobežojumi Rīgas Dzemdību namā

Saistībā ar gripas epidēmiju Latvijā un akūtu augšējo elpceļu infekciju slimību pieaugumu un izplatību Rīgā, no pirmdienas, 23. janvāra, māmiņu un jaundzimušo interesēs vienlaicīgi pacientu apmeklēt Rīgas Dzemdību namā ir atļauts vienai personai bez infekcijas slimību simptomiem, portālu Diena.lv informēja Rīgas Dzemdību nama pārstāve Jana Priedniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide