Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Fonoklubs

Oranžās Brīvdienas, Edavārdi un astoņi dīdžeji - Fonoklubs atzīmēs jubileju

Ar divu dienu svinībām svinīgā gaisotnē, 11. un 12. oktobrī Cēsu Fonoklubs atzīmēs savu vienpadsmito dzimšanas dienu. Nogales gaitā klubā norisināsies bezmaksas koncerti, kuros uzstāsies repa izpildītājs Edavārdi, grupa Oranžās brīvdienas un astoņi dīdžeji, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

FOTO: Fonokluba skatuvi pārņem nekvalitatīvās mūzikas censoņi

Turpinot nu jau deviņus gadus ilgušo tradīciju, Cēsu _Fonoklubs- jauno gadu iesāka ar Nekvalitatīvās mūzikas nakti, kas pulcējusi prāvu pulku mūziķu un klausītāju - 5. janvārī Cēsu kluba skatuve kļuva par eksperimentālu platformu gan pieredzes bagātiem mūziķiem, gan tādiem, kuri citos apstākļos uz skatuves dēļiem nekāptu. Nekvalitatīvās mūzikas nakts pulcēja deviņas muzikālās apvienības, performancēm skanot vienai pēc otras līdz agrai rīta stundai, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvji.

FOTO: Cēsu Fonoklubā devīto reizi svin nekvalitatīvas mūzikas svētkus

Cēsīs, Fonoklubā jau devīto gadu pēc kārtas aizvadīta Nekvalitatīvās mūzikas nakts, kad skatuve līdz pat rītausmai tiek nodota drosmes un izdomas varā, un ikvienam ir iespēja realizēt savas slēptākās muzikālās fantāzijas ar vienu nosacījumu - par izpildījuma kvalitāti pārāk iespringt nevajadzētu.

Cēsīs atkal godā cels nekvalitatīvu mūziku

Astoto gadu pēc kārtas Fonoklubs rīkos pasākumu ar nosaukumu Nekvalitatīvās mūzikas nakts, kas 6. janvārī gan uz skatuves, gan pie tās pulcēs humora un pašironijas cienītājus. Nu jau tradicionāli tiek izziņota arī pieteikšanās atlase grupām, kas vēlas ņemt dalību kolorītajā vakarā.

Valsts svētku priekšvakarā Skyforger pirmo reizi koncertēs Fonoklubā

Dienu pirms Latvijas valsts pasludināšanas gadadienas – 17. novembrī Cēsu Fonoklubā uzstāsies folkmetāla grupa Skyforger. Kaut arī Skyforger jau uzstājušies vairākos Fono rīkotajos lielkoncertos un festivālos, pasākumu organizētāju mājvietā Fonoklubā apvienība uz skatuves kāps pirmo reizi, portālu Diena.lv informēja kluba pārstāvis Jānis Sildniks.

VIDEO: Fonoklubs likvidē vētras radītās sekas

Kamēr postošās vētras smagāk skartajos reģionos - Ventspilī, Liepājā un citviet Kurzemē, kā arī Ziemeļvidzemē ar sekām cīnās profesionāli glābēji, Cēsu Fonokluba darbinieki nolēmuši tikt galā pašu spēkiem. "Esam veiksmīgi un operatīvi novērsuši vētras radītās sekas, lai klubs varētu turpināt darbu ierastajā režīmā. Paldies visiem par palīdzības piedāvājumiem - esam gandarīti par operatīvo rīcību," vēsta kluba pārstāvju paziņojums vietnē Facebook.

Grupa Enhet Fonoklubā atzīmēs 12 gadu jubileju

30.martā plkst.20.00 metalcore apvienība Enhet Cēsu Fonoklubā atzīmēs savu 12.dzimšanas dienu un prezentēs savu jauno albumu Keep It Clear. Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī apvienība no Somijas Khroma, pašmāju hardcore grupa _Spit It Out _un dīdžejs Artis Dvarionas.

Grupa Enhet atzīmēs jubileju un izdos jaunu albumu

30.martā plkst.20.00 metalcore apvienība Enhet Cēsu Fonoklubā atzīmēs savu 12.dzimšanas dienu un prezentēs savu jauno albumu _Keep It Clear. _Kopā ar mūziķiem uz skatuves kāps arī apvienība no Somijas Khroma, pašmāju hardcore grupa _Spit It Out _un dīdžejs Artis Dvarionas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide