Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Ivars Bičkovičs

Amatā stājas jaunais AT priekšsēdētājs Strupišs

Ar otrdienu amatā stājas jaunais Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētājs Aigars Strupišs. Saeima Strupišu amatā apstiprināja 21.maijā. Par Strupiša iecelšanu minētajā amatā nobalsoja 91 parlamentārietis.

Revolucionāra pieeja tiesu sistēmā nav nepieciešama

Viss, kas attiecas uz likumu piemērošanu un tulkošanu, judikatūru un vienotu tiesu praksi, ir jānorobežo no izpildvaras, šiem jautājumiem būtu jābūt tiesu varas ziņā – intervijā Agnesei Margēvičai pauž pašreizējais Latvijas Republikas Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētājs Ivars Bičkovičs.

AT priekšsēdētāja amatam kā kandidātu virzīšot pašreizējo priekšsēdētāju Bičkoviču

Augstākās tiesas (AT) priekšsēdētāja amatam kā kandidātu AT struktūrvienības virzīs pašreizējo priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.Neoficiālā informācija liecina, ka Bičkoviča kandidatūru esot izvirzījušas divas tiesas struktūrvienības un viena no tām varētu būt AT Krimināllietu departaments.

Latvijas tiesu sistēmas sliktie zēni ir tiesu izpildītāji

Pirmdien, 17.februārī, Tieslietu padomē prezentēts pētījums par Latvijas tiesu sistēmas uzticamību un korupcijas uztveri - tā ietvaros  intervēti cilvēki, kuriem pēdējo trīs gadu laikā bijusi personīga pieredze ar tiesu sistēmu. Trešās varas virzienā raidītie pārmetumi ir nemainīgi – tiesas procesu "stiepšana garumā", neobjektivitāte, bet īpaši negatīvi tiek vērtēti zvērināti tiesu izpildītāji, vēsta LNT ziņas.

Izsaka piezīmi Liepājas tiesas tiesnesei Pūcei

Piektdien Tiesnešu disciplinārkolēģija par rupju nolaidību civillietas izskatīšanā Liepājas tiesas tiesnesei Intai Pūcei piemēroja disciplinārsodu - piezīmi, informēja Augstākās tiesas (AT) Komunikācijas nodaļas vadītāja Rasma Zvejniece.

Sāk administratīvo lietu par Bičkoviča nevēlēšanos skaidrot tirgus apmeklējumu, iespējams, darba laikā

Administratīvā rajona tiesa sākusi administratīvo lietu par Augstākās tiesas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča nevēlēšanos sniegt atbildes uz jautājumiem par atgadījumu oktobra sākumā, kad viņš ar savu dienesta automašīnu Rīgas Vidzemes tirgū tika fiksēts brīdī, kad Augstākajā tiesā tikai beidzas darba laiks, ziņo portāls pietiek.com.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide