Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Jevgēņijs Borodavko

Covid-19 pozitīvais olimpietis Borodavko par nākotni vēl neziņā

Latvijas džudo cīkstonim Jevgeņijam Borodavko bija jākļūst par vienīgo mūsu valsts olimpieti, kurš Tokijā piedalās ceturtajās olimpiskajās spēlēs, tomēr paša spēkiem nopelnīto vietu atņēma pozitīvas Covid-19 analīzes. Pieredzējušais sportists nevēlas runāt par vakcinēšanos pret lipīgo vīrusu, bet atzīst, ka to nebija izdarījis, tomēr ir gatavs pastāstīt par ļoti smago ceļu līdz ceļazīmes iegūšanai – šķēršļi priekšā bija viens pēc otra.

Džudo treneris Baskins: Ņikiforenko nav īstais smagsvars

Latvijas džudistu treneris Oļegs Baskins godprātīgi atzina, ka Artūram Ņikiforenko Rio olimpiādē tikpat kā nebija izredžu pārspēt krietni smagāko Azerbaidžānas sportistu Ušangi Kukauri. "Praktiski izredžu nebija, tikai minimālas, ja būtu izdevies viņu noķert uz kādu paņēmienu vai parterī. Bijām jau paredzējuši, ka tā būs. Sagatavojies viņš bija pareizi, tāpat pareizi cīnījās, bet pretinieks bija spēcīgāks."

Borodavko: Rezultāts izsaka visu

Latvijas džudists Jevgēņijs Borodavko, kura Rio olimpiskās sacensības izvērtās vien divas minūtes un 29 sekundes ilgas, pēc cīņas pret pasaules čempionu Hagu Rjunoski laikrakstam Diena atzina, ka pretinieks ir spēcīgāks un ar lielāku pieredzes bagāžu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide