Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Laba daba

Šogad mūzikas un mākslas festivālā Laba daba uzstāsies leģendārais dīdžejs Westbam

Mūzikas un mākslas festivāls Laba daba izziņo vienu no galvenajiem viesiem – leģendāro vācu elektroniskās mūzikas pionieri - Westbam. Viņa uzstāšanās festivālā neiztiks bez ilggadējā drauga un sadarbības partnera Eastbam jeb Roberta Gobziņa. Par godu šai koncertprogrammai festivāla kino programmā iekļauta plašu rezonansi guvusī dokumentālā filma Deju laikmets, informēja festivāla rīkotāji.

Labā dabā notiks laikmetīgās dejas, objektu, leļļu un netradicionālo formu teātra izrādes

No 3. līdz 5. augustam Līgatnes pagasta, Ratniekos norisināsies Starptautiskais mūzikas un mākslas festivāls Laba daba, kurā paralēli 5 mūzikas skatuvēm uz kurām būs redzami teju 90 muzikālas apvienības, dažādās festivāla norises vietās būs vērojamas 12 laikmetīgās dejas, leļļu, objektu un netradicionālo formu teātra izrādes kā arī audio vizuālas radio mākslas performances, informēja festivāla pārstāve Anete Enikova.

Festivāla Laba daba galvenie viesi šogad būs grupas Múm un Inner Circle

Festivāls Laba Daba šogad atzīmēs desmit gadu jubileju, un no 3. līdz 5. augustam piedāvās plašu mūzikas programmu, par galvenajiem ārvalstu viesiem izvēlēti islandiešu grupa Múm un regeja grupa Inner Circle no Jamaikas, informēja Radio NABA producente Anete Enikova.

Pieplociet pie dabas krūts

Festivāls Laba daba piedāvā vasaras daudzveidīgāko pašmāju mūzikas programmu un ne to vien. Radio Naba klausītājiem – apmeklējums obligāts!

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide