Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā -4 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 4. decembris
Baiba, Barba, Barbara

Latvijas Pasts

Latvijas Pasts izdod pastmarku par godu Latvijas 3x3 basketbola izlasei

Latvijas Pasts 2021.gada 29.novembrī izdod jaunu pastmarku un aploksni par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

Pakomātu tīkls tiek attīstīts

Lai gan šobrīd sabiedrība izbauda pirmos ierobežojumu atvieglojuma vēstnešus, malkojot kafiju āra terasēs, Latvijas pastam (LP) uz vienu apmeklētāju joprojām jāparedz vismaz 15 kvadrātmetru, tāpēc pasta nodaļu dzīvē nekas būtiski nav mainījies un klientiem joprojām savu kārtu nākas gaidīt ārpus nodaļu telpām.

FOTO: Sāk darboties pirmā Latvijas Pasta sūtījumu izsniegšanas telts

Lai paātrinātu sūtījumu izsniegšanu noslogotākajās pasta nodaļas, kur sūtījumu apjoms būtiski palielinājies, bet drošības prasību dēļ ir samazinātas klientu apkalpošanas iespējas klātienē, Latvijas Pasts pie atsevišķām nodaļām sāk izvietot speciālas sūtījumu izsniegšanas teltis. Pirmā telts sākusi darbu pie Rīgas 21.pasta nodaļas Ulbrokas ielā 7, un tajā var saņemt visa veida sūtījumus, izņemot pēcmaksas un muitojamus sūtījumus, kurus turpinās izsniegt pasta nodaļā. Par sūtījuma saņemšanu sūtījumu izsniegšanas teltī klientam tiks nosūtīta mobilā īsziņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide