Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +23 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Olimpiskā komiteja

SKDS pētījums: LOK ir reputācijas problēmas

Pētijumu centra SKDS jūnija beigās un jūlijā veiktā socioloģiskā aptauja liecina, ka pēc iedzīvotāju domām Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK), ko pārņēmuši vairāki skandāli un pēc nedēļas gaidāmas ārkārtas prezidenta vēlēšanas, ir reputācijas problēmas.

Aicina pieteikties konkursam Olimpiskais Ekobuss Londona 2012

3.-8. klašu skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā „Olimpiskais Ekobuss Londona 2012”, kura ietvaros jauniešiem jāizdomā dizains autobusam, kurā Latvijas sportisti šogad varētu doties uz olimpiskajām spēlēm Londonā. Pirmās 150 klases, kas līdz 29.februārim pieteiksies konkursā, saņems no kartona veidotu autobusu, kas būs jānoformē atbilstoši zaļās domāšanas aspektiem un olimpiskajām vērtībām.

papildināta - Algas sporta organizācijās pat trīsreiz lielākas nekā vidēji valstī

Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK), Latvijas Sporta federāciju padomē (LSFP) un Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV) darbinieku atalgojums 2009.gadā ir krietni - dažviet pat divas un trīs reizes - pārsniedzis vidējo atalgojumu gan privātajā, gan sabiedriskajā sektorā, konstatējuši Valsts kontroles (VK) revidenti. Šāda situācija var pastāvēt tāpēc, ka Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) nav noteikusi no valsts budžeta finansēto darba algu principus un pieļaujamo apmēru sporta organizācijās.

LOK aizvien tiek maksātas visai ievērojamas algas, ziņo raidījums

Pēc budžeta izdevumu apgriešanas finansējums krietni samazinājies arī sporta nozarei, tomēr Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) aizvien tiek maksātas visai ievērojamas algas, šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide