Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 13. decembris
Veldze, Lūcija

Pasaules gals

Pastardienai gatavi

Vairākas postošas viesuļvētras, divas nāvējošas zemestrīces kaimiņzemē Meksikā un potenciālais kodolkarš ar Ziemeļkoreju licis sarosīties tiem amerikāņiem, kuri tic drīzam pasaules galam un savu dzīvi ir pakārtojuši tā, lai būtu tam gatavi. Viņi pēdējās nedēļās masveidā iepērk ilgi uzglabājamu pārtiku, dzeramo ūdeni, gāzmaskas un citas izdzīvošanai nepieciešamas lietas. Tās tiek novietotas dzīvošanai paredzētos pazemes bunkuros, kuru izgatavotājiem šis ir lielās peļņas laiks.

Šmits: Katru dienu jābūt gataviem stāties tā Kunga priekšā

Viņš piebilst, ka tiem, kas sabiedēti ar runām par gaidāmo pasaules galu, labāk būtu aiziet uz kādu no dievnamiem. Cilvēkiem tas nenākšot par ļaunu - viņi pārdomās dzīvi un tas kalpos par pamatu kādām pārmaiņām. Vairāk jādomā par ceturto adventi un gaidāmajiem svētkiem, sarunas noslēgumā piebilst Jānis Šmits.

Rīgas klubi piedāvā sagaidīt pasaules galu

Par godu pasaules galam, kas saskaņā ar atsevišķu Maiju kultūras interpretētāju teikto, varētu pienākt šovakar, Rīgas klubi piedāvās dažādus tematiskos pasākumus.

Austrālija un Jaunzēlande ziņo: Pasaules gals nav pienācis

21.decembra rītā Austrālijas un Jaunzēlandes iedzīvotājus pārpludinājuši radu, draugu un svešinieku jautājumi sociālajos tīklos, vai abas dienvidu puslodē esošās valstis jau piemeklējis Maiju civilizācijas pareģotais pasaules gals. Kā zināms, Jaunzēlande un Austrālija ir to valstu vidū, kurās 21.decembris pienācis visātrāk.

Ķīnā arestēti gandrīz 1000 pasaules gala sektas biedru

Ķīnā aizturēti gandrīz 1000 pasaules gala sektas biedru, kuri aicinājuši gāzt valdošo Komunistisko partiju, ceturtdien vēsta vietējie plašsaziņas līdzekļi. Sekta Visvarenais Dievs tiek apsūdzēta par pasaules gala baumu izplatīšanu un savu sekotāju aicināšanu noslaktēt "sarkano [komunisma] pūķi", vēsta Ķīnas valsts mediji.

Nabaklab rīko karnevālu par godu pasaules galam

21.decembrī mūzikas klubā Nabaklab tiks rīkots karnevāls par godu pasaules galam, kuru paredzējuši neskaitāmi pētnieki, mūki un citi kultūras, reliģijas un zinātnes pārstāvji, informēja kluba pārstāvji.

Gaidot 21.decembri, pasaulē uzplaukst pasaules gala industrija

Tie, kas tic mītam par pasaules galu, droši vien patlaban pako mugursomas un pārskaita iepirktās konservu bundžas, savukārt uzņēmēji izmanto masu psihozi, lai kārtējo reizi mēģinātu nopelnīt. «Vārās» kinoindustrija, bunkuru ražotāji un interneta tirgotāji. Latvijā pircēji gan ir pragmatiski - baumas par apokalipsi nav pietiekams iemesls, lai ļautos panikai un pirktu visu pēc kārtas, tomēr vairākas kompānijas šo motīvu biznesā izspēlē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide