Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Saldējums

SestDienas recepte: Mājās gatavota saldējuma Vēsma meklējumos

Ir sajūta, ka jau iestājas tāds savdabīgs rudens gaidīšanas laiks ar mēģinājumiem pēc iespējas pilnvērtīgāk izbaudīt atvaļinājumus, ceļojumus, dzīvi laukos, pie jūras, dārza svētkus... Tam visam labi piestāv arī jauni meklējumi un atradumi virtuvē. Lūk, divi manējie!

Zinātnieki atrisina kūstošā saldējuma un lipīgo roku problēmu

Zinātnieki raduši risinājumu vienai no daudzajām neērtībām, ko mēdz sagādāt karstas vasaras dienas. Proti, termometra stabiņam pakāpjoties virs +20 grādiem, cilvēki veldzi nereti meklē saldējumā. Diemžēl tiem, kuri nav apveltīti ar izcilām ātrēšanas spējām vai vienkārši vēlas auksto gardumu izbaudīt pamazām, nākas rēķināties ar izkusušu saldējumu un lipīgām rokām.

Rekordvasara arī saldējuma, ūdens un ledus tirgotājiem

Ja mazumtirdzniecības tīkliem būtu jāveido pārdotāko preču tops, tad šovasar vēl tik izteikti kā nekad līderos izvirzītos ūdens, ledus un saldējums. Apkopojot vasaras pirmo mēnešu bilanci, nākas secināt, ka šie produkti pārdoti uz pusi vairāk nekā pērn šajā periodā. Par trešdaļu lielāki ir arī kvasa, aukstās tējas un kafijas pārdošanas apjomi, trešdien vēsta laikraksts Diena.

Saldējums 18.novembra svētkiem

Konkursā Mana svētku recepte, kurā tika aicināti piedalīties gardāko 18.novembra svētku desertu autori, par labāko atzīta Ozoliņu ģimenes iesūtītā saldējuma recepte. Jūsu uzmanībai publicējam Ozoliņu ģimenes iesūtīto recepti un fotogrāfijas. 

Izsolīs Daugavpils saldējuma fabriku

Otrdien, 24. aprīlī Rēzeknē Latgales apgabaltiesas iecirkņa zvērinātas tiesu izpildītājas Anitas Briškas prakses vietā tiks izsolīta Daugavpils saldējuma fabrika.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide