Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Skaistumkopšana

Raidījums: Lūpu "pumpēšanas" biznesā dur, kurš vēlas; izglītības kontroles nav

Arvien populārākām kļūstot lūpu palielināšanas procedūrām, skaistumkopšanas tirgū likumsakarīgi parādās arvien vairāk lūpu palielināšanas speciālistu. Izrādās, ka daļai no tiem nav likuma prasītas izglītības, secinājis Latvijas Televīzijas raidījums Aizliegtais paņēmiens pēc eksperimenta ietvaros apmeklētiem skaistumkopšanas saloniem.

Dienas padoms: Skrubi vajag arī ķermenim

Lai gan daudzi domā, ka ar skrubi jāattīra tikai sejas āda, patiesībā atmirušās ādas šūnas daudz ātrāk veidojas tieši uz ķermeņa, nevis sejas ādas.

Sažmiegs ciešāk, lai būtu drošāk

"Mans hobijs ir manikīrs, ne grāmatvedība," tā par nepieciešamību savu hobiju legalizēt saka Rūta (vārds mainīts) no Liepājas. Meitene gan šobrīd devusies strādāt uz Angliju, taču vairāk nekā gadu savā dzīvoklī radiem un paziņām par mazāku samaksu nekā salonos piedāvāja manikīra un pedikīra pakalpojumus.

Mati jāpabaro arī no iekšienes

Mati jāmāk pabarot arī no iekšienes, ne tikai ārēji - mazgājot ar šampūniem un citiem skaistumkopšanas līdzekļiem.

Šķobīšanās pieaugušajiem

Izrādās, regulāri jāvingrina arī visa gada garumā aktuālākās kermeņa daļas muskuļi 

Izstādē Expo Beauty 2013 rīkos dažādus pārvērtību konkursus

No 12. līdz 14. aprīlim Skonto hallē, Rīgā, tiks rīkota vērienīga skaistumkopšanai un veselībai veltīta izstāde Expo Beauty 2013. Inovatīvos līdzekļus ķermeņa kopšanā demonstrēs vairāk kā 100 dalībnieki no dažādām valstīm, savukārt skatītāji frizieru un vizāžistu darbu varēs vērot dažādos pārvērtību konkursos.

Skaistumkopšana pirtī

Zināms, ka pirtī iešana ir ne tikai veselīga, bet arī noderīga skaistumkopšanā. Ieva Gulbe, Wellsim centra kosmetoloģe, portālam www.sieviesuklubs.lv atklāj dažus vērtīgus ieteikumus, kas arī tev var noderēt rūpējoties par skaistumu pirtī!

Piecas bīstamākās skaistumkopšanas procedūras

Portāls Mother Nature Network apkopojis piecas bīstamākās skaistumkopšanas procedūras, kuras var ne tikai padarīt jūs skaistāku, bet arī nopietni kaitēt veselībai. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide