Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Vasaras laiks

Latvija pārgājusi uz vasaras laiku

Šonakt Latvijā un daudzviet citur pasaulē notika pāreja uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji bija jāpagriež stundu uz priekšu.

Pāreja uz vasaras laiku notiks 29. martā

Latvijā pāreja uz vasaras laiku notiks svētdien, 29. martā, plkst. 03.00. Naktī no sestdienas uz svētdienu pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu uz priekšu, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).

Pāreja uz vasaras laiku notiks 31. martā

Tā kā Eiropas Savienības dalībvalstīs turpinās diskusijas par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā, šobrīd ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība, kas nozīmē, ka 31. martā Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja uz vasaras laiku, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).

Baltijas valstu premjeri vienojas par palikšanu vienā laika joslā

Baltijas valstu premjerministri pirmdien Viļņā vienojušies paturēt kopīgu laika joslu, kad Eiropas Savienība (ES) atteiksies no sezonālās pulksteņa rādītāju pagriešanas divreiz gadā, paziņojis Lietuvas valdības vadītājs Sauļus Skvernelis.

Nedēļas nogalē notiks pāreja uz vasaras laiku

Naktī uz svētdienu, 25. martā, plkst. 3 Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu uz priekšu, vēsta Ekonomikas ministrija (EM).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide