Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Zelta zirgs

Macuks Ķegumā uzvar EMX Open klases sacensībās

Latvijas motokrosists Toms Macuks sestdien Ķeguma trasē Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) motokrosa pasaules čempionāta posma ietvaros uzvarēja abos EMX Open klases braucienos, kļūstot arī par posma uzvarētāju, bet labākais no Latvijas braucējiem Eiropas čempionāta 250 kubikcentimetru (EMX250) klases otrajā posmā bija Tomass Šileika, kurš ar 15 punktiem ieņēma desmito vietu.

Zelta zirgs. 16 +

"Pirmkārt ar lelli vienmēr var izdarīt daudz vairāk nekā ar dzīvu aktieri – to var stiept, samīcīt, saraut gabalos, veidot nereālistiskas grimases, sagriezt uz pusēm un tā tālāk. Tās ir īstas darbības, kas izsauc īstas emocijas skatītājā, un tieši to mēs gribam panāk – radīt spēcīgu emocionālo iespaidu par ļoti nopietnajām tēmām," saka brazīliešu izcelsmes režisors Duda Paiva no Nīderlandes, kurš pēdējās desmitgades laikā saņēmis vairāk nekā divdesmit piecus starptautiskus apbalvojumus par savām starpdisciplināro mākslas formu izrādēm.

Jonass būs Latvijas galvenā cerība pasaules čempionāta posmā Ķegumā

Pēdējos trijos braucienos finišēja ceturtais un divus posmus pēc kārtas nav iekļuvis labāko trijniekā. Latvijas motokrosa 19 gadu vecais talants Pauls Jonass nedēļas nogalē Ķeguma mototrasē Zelta zirgs pasaules čempionāta (PČ) sestā posma sacensībās centīsies iepriecināt atbalstītājus. MX2 klasē braucienu sākumi svētdien pulksten 13.15 un 16.10.

Stupeļa ekipāža triumfē Ķegumā

Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis svētdien uzvarēja Ķeguma trasē Zelta zirgs notikušajā pasaules čempionāta 13.posmā motokrosā blakusvāģiem.Baksa/Stupeļa ekipāža triumfēja abos sacensību braucienos.Pirmajā braucienā desmit sekundes aiz Baksa/Stupeļa finišēja beļģa Jana Hendriksa ekipāža, bet trešo vietu ieņēma francūža Valentīna Žiro ekipāža.