Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Piektdiena, 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Zigmars Liepiņš

Mūzikā viss kā dzīvē

Komponists Zigmars Liepiņš (71) par dievturi un kristieti katrā latvietī, pārmaiņu laika spirāli, pragmatisma un patriotisma sadursmi un pašportretu mūzikā.

Rokoperas Lāčplēsis jaunais iestudējums 14. oktobrī izskanēs Arēnā Rīga

Vizuāli krāšņi un emocionāli iespaidīgi Lielvārdes parkā nesen izskanēja Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas Lāčplēsis jaunais iestudējums, atzīmējot Andreja Pumpura eposa Lāčplēsis 135. gadadienu, kā arī leģendārās rokoperas 35. gadskārtu. Pēc daudzu skatītāju lūguma un aicinājumiem jau 14. oktobrī Arēnā Rīga būs redzama atkārtota rokoperas jauniestudējuma izrāde un zīmīgi – tā notiks Zigmara Liepiņa dzimšanas dienā, tādējādi noslēdzot komponista 70.jubilejas gadu un ievadot jaunu radošās darbības ciklu.

FOTO: Lielvārdes parkā krāšņi izskanējusi rokopera Lāčplēsis

Ar spilgtām emocijām, iespaidīgu scenogrāfiju un gaisā virmojošu kopības sajūtu 28. jūlijā Lielvārdē izskanēja Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas Lāčplēsis jaunais iestudējums. Foto: Ogres novada Kultūras centrs, Austris Auziņš.

Lielvārdē notiks rokoperas Lāčplēsis atjaunotais uzvedums

Atzīmējot Andreja Pumpura eposa Lāčplēsis 135. gadadienu, kā arī Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes leģendārās rokoperas 35. gadskārtu, 28. jūlijā Lielvārdē - Andreja Pumpura dzimtajā vietā - notiks vērienīgs rokoperas Lāčplēsis atjaunotais iestudējums informēja Ogres novada kultūras centra pārstāvji.

Koncertzālē Latvija izskanēs Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa programma Par svarīgo

Koncertzālē Latvija 28. janvārī plkst. 16.00 izskanēs Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa programma Par svarīgo. Koncertā piedalīsies komponists Zigmars Liepiņš, dziedātāja Mirdza Zīvere, grupa Lupa – Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Andris Buiķis un Jānis Kalniņš, informēja mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Eistere.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide