Izstādē skatāmas gleznas, kas tapušas pēdējo trīs gadu laikā. Ir gleznas, kas tapušas plenēros Viļakā, Varakļānos, tajās ar sievietes skatījumu tiek apspēlētas ziedu kompozīcijas, piemēram, gleznās “Augusta miglainie rīti”, “Flokšu pilsēta”, “Puķuzirnis”, “Vasara”. Tvertas arī dabas noskaņas visa gada griezumā, kuru kompozīcijās autore atsakās no liekā, bet atspoguļo to varoni, kas ir bijis impulss gleznas tapšanai. Tas skatāms gleznās: “Tur plūst pilsēta”, “Žubītes ābelē”, “Apsarmojis dārzs” u.c. Šajās gleznās vērojama reālisma un dekorativitātes mijiedarbība.
“Pasaules lieluma izjūta bieži iesākas ar ieiešanu dabā. Katru gadu kā no jauna ieraugu pavasara ziedēšanu. Katrreiz priecājos par svaigi nopļautu zāli un tās svaigo smaržu, citu pie citas kārtīgi sakārtotām āboliņa lapiņām. Ziedu pušķi kā mākoņi iegulst vāzēs. Un pavasara, vasaras un rudens krāsainību nomaina dabā iestājies ziemas grafiskais miers,” par iedvesmu darbiem stāsta Agra Ritiņa.
Agra Ritiņa glezniecību apguvusi Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē pie pedagoga, gleznotāja A. Zelča un Latvijas Mākslas akadēmijā maģistra studijās pie profesoriem K. Zariņa un A. Naumova. Šobrīd strādā Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolā par gleznošanas un zīmēšanas pasniedzēju.
Kopš 2006. gada darbojas gleznotāju apvienībā V.I.V.A, ar kuru kopā veidotas vairāk nekā 35 izstādes. Viņas radošajā kontā ir arī vairāk nekā 25 personālizstādes, kā arī grupu izstādes Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Somijā, Vācijā, Beļģijā, Turcijā.
2020. gada “Jāzepa Pīgožņa balvas Latvijas ainavas glezniecībā” laureāte.