Koncerts bija kā pilnasinīgs atskats uz to Māras Zālītes daiļrades daļu, ko labākie latviešu komponisti ietvēruši mūzikā, un ko lieliski un profesionāli augstā līmenī iznesa izcilu solistu, instrumentālistu un kora sastāvs.
Egila Kupča rudenīgo noskaņu veidotajā skatuves scenogrāfijā tika izmantoti pašas dzejnieces fotografētie dabas skati, dziesmu pieteikumus veidoja īsi audio formātā ierakstīti dzejnieces atmiņu mirkļi, kā arī komponistu atziņas un vēlējumi.
Koncertā Paši skaistākie vārdi piedalījās Ance Krauze, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Vītoliņa, Daumants Kalniņš, Anmary, Andris Ērglis, Antra Stafecka, Jānis Strazdiņš, koris Maska diriģenta Jāņa Ozola vadībā un instrumentālā grupa - Kristaps Krievkalns, Romāns Vendiņš, Ēriks Upenieks, Miķelis Vīte, Armands Treilihs.
Māras Zālītes dzeja devusi dvēseli un ilgmūžību daudzām populārām dziesmām kas izskanēja koncertā - Tik un tā, Virs galvas mūžīgs Piena ceļš, Komunālais blūzs, Paši skaistākie vārdi, Trīs lietas, Veltījums mīlestībai, Gāju ceļu dziedādama, Manā sirdī, Karsta, karsta rīta rasa, Es neesmu burve u.c., kā arī dziesmām no teātra izrādēm Meža gulbji, Kaupēn, mans mīļais, Lāčplēsis, Sfinksa, Tobago, Mistērija par sapni un mīlestību, Kā ābeļdārzs ir brīvība, Priekules Ikars, Indriķa hronika, Neglītais pīlēns u.c.
“Esmu bezgala pateicīga komponistiem, kas devuši manām dzejas rindām vēl vienu garu un laimīgu dzīvi - Jānim Lūsēnam, Imantam Kalniņam, Zigmaram Liepiņam, Mārtiņam Braunam, Raimondam Paulam, Kārlim Lācim, Uldim Stabulniekam, Uldim Marhilēvičam. Visiem nosauktajiem un visiem nenosauktajiem. Pateicos dziesmu izpildītājiem – dziedātājiem, aktieriem, koriem un koristiem. Muzikantiem – solistiem un orķestrantiem. Lauku kapelām un Dziesmusvētku lielajam korim. Visiem, kas dzied līdz, un pat zina vārdus! Paldies! Paldies! Mēs dziedāsim šodien un rīt!" prieku pauž jubilāre Māra Zālīte.