Viss sācies ar to, ka producents Sandis Mohovikovs piedāvājis Uldim Marhilēvičam: pabraukāsim Ziemassvētkos? "Agrāk jau biju spēlējis baznīcā savos laukos, taču strikti biju pret Ziemassvētku dragāšanu. Ja darām, tad tikai caur savu personisko prizmu un sajūtām. Uzreiz zināju, ka vēlos šo programmu veidot kopā ar Rēziju Kalniņu," stāsta Uldis Marhilēvičs. Kopš pirmās sastapšanās 1987. gadā, viņi tikušies daudzos projektos, tomēr Mana roka Tavējā ir pirmā abu kopīgā koncertprogramma. Tajā iesaistījušies arī Modris Laizāns (basģitāra), Ingus Feldmanis (ģitāra un mutes harmonikas), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti) un Dzintars Beitāns (vijole).
"Tā nav tikai Ziemassvētku programma, bet kaut kas vairāk, jo Rēzijas atlasītie dzejoļi ir ļoti dziļi. Par ticību. Bija skaidrs, ka norobežosimies no jebkādas komercijas un ārišķībām un nekādā gadījumā tā nebūs popmūzika, nekādi Ziemassvētku zvaniņi," - Uldis Marhilēvičs sapratis, lasot aktrises atsūtītos Iļģuciema Sieviešu cietuma kapelānes Rudītes Losānes, skolotājas Guntas Micānes, Ilgas Bērzas, Evas Dortānes, Tatjanas Zeiliņas-Jones un citu dzejoļus. Viņas visas ir izgājušas skarbu dzīves pārbaudījumu un ciešanu pieredzi un tā tikušas līdz būtiskajām garīgajām atklāsmēm. "Tikai tad, ja nokrīti un jūti sāpes, tu vari apjaust, kā tikt tālāk. Personīgi esmu to izjutis savā dzīvē. Rēzija man atsūtīja šos dzejoļus bez autoru vārdiem, un tas bija ļoti pareizi, jo es iedziļinājos vārdu saturā, neprātojot, cik pazīstams ir dzejnieks. Šie dzejoļi lika man būt maksimāli patiesam mūzikā," atzīstas U. Marhilēvičs. Zīmīgi, ka koncerta nosaukums - Mana roka Tavējā - aizgūts no Rudītes Losānes dzejoļa nosaukuma Mana roka Tavējā, un to var tulkot gan kā atrašanos tuva drauga aizvējā, gan Dieva un Mīlestības pavēnī.
"Esmu nonākusi līdz absolūtai skaidrībai: mana dzīves sūtība nav gozēšanās sabiedrības centrā, par katru cenu patīkot un izpatīkot visiem un ikvienam, izdāļājot sevi sīknaudā. Abi ar Uldi šobrīd esam satikušies dzīves, prāta, sirds un emociju simboliskajās krustcelēs. Pienācis brīdis, kad saprotam, kur īsti slēpjas īstā vērtība un kam piešķirama patiesā nozīme," saka R. Kalniņa. Līdzās dziesmām skanēs arī instrumentālā mūzika un lasījumi no Zālamana Augstās dziesmas.