Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Burovs: mums ir tikai viena opozīcija – tas ir koronavīruss

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
graustu bizness
g
Kā lai saprot juristu vadītos t.s. projektus pie Ušakova radītā, Burova kūrētā "graustu" departamenta? Kādēļ pašvaldība nevelta uzmanību un aizlaiž savu īpašumu, bet uzmetas par vagaru privātajā segmentā?
Latvju puika
L
Es esmu krievžīdu opozīcija !
Z Līvmane
Z
Tikai Burovs savu iespēju jau pačakarēja!
harob2
h
★I g­­eat p­­­­a­­­­i­­­­d o­­­­v­­­­e­­­­r $213 to $426 2 to 4 h­­o­­u­­r­s w­­o­­r­­k­­i­­n­­g f­­r­­o­­m h­­o­­m­­e w­­i­­t­­h 2 k­­i­­d­­­­s a­­t h­­o­­m­­e. I n­­e­­v­­e­­r t­­h­­o­­u­­g­­h­­t I­­'­­d b­­e a­­b­­l­­e t­­o d­­o i­­t b­­u­­t m­­y b­­e­­s­­t f­­r­­i­­e­­n­­d e­­a­­r­­n­­s o­­v­­e­­r $2­­8k a m­­o­­n­­t­­h d­­o­­i­­n­­g t­­h­­i­­s a­­n­­d s­­h­­e c­­o­­n­­v­­i­­n­­c­­e­­d m­­e t­­o t­­r­­y. T­­h­­e p­­o­­t­­e­­n­­t­­i­­a­­l w­­i­­t­­h t­­h­­i­­s i­­s e­­n­­­­d­­l­­e­­­­s­­s. H­­e­­r­­e w­­h­­a­­t I'v­­e b­­e­­e­­n d­­o­­i­­n­­g...... ══════HERE► ☞☞☞☞ W­­­w­­w.w­­­o­r­­ks­66­.Com
j
tas bija tieši desmitniekā šādā krīzes situācijā izsviest pensionārus no sabiedriskā transporta un vēl ar "ģeniāliem" argumentiem! Mēs taču par jums rūpējamies!! Pakaļas jūs esat, latviski izsakoties...cilvēki , kuri ir mūžu nodzīvojuši ir piesardzīgi un pratīs, sevi pasargāt, nevajag tā "rūpēties"
Gints
G
Tā pagaidu administrācija ir diezgan bezspēcīga, joprojām neuzdrošinās pieņemt budžetu, nekādu lēmumu, dara tikait tas, ko viņai pasaka "no augšas". Marionetes, nekas vairāk.Tāpēc jau tādus iecēla, lai varētu viņus viegli vadīt. Rīgai vajadzētu normālu, pieredzējušo un zinošo vadītāju.
Pavasars
P
Man jau ar nav uzticības pret šiem "pagaidu". Gribētos reiz redzēt atbildīgu un nopietnu saimniekotāju.
  • 3
  • 3
Vidēji dienā mirst 82 cilvēki
V
Latvijā vidēji dienā nomirst 82 cilvēki. Kaites ir visdažādākās. C-19, līdzīgi kā gripa, šos rādītājus var ietekmēt pavisam nedaudz. Saistībā ar gripu šogad kopumā ir nomiruši 23 cilvēki. Turklāt, parasti pēc šīm vīrusu invāzijām, kuru laikā mirstība nedaudz paaugstinās, mirstības līmenis pazeminās zem vidējā. Bet ko nodarīs C-19 izraisītā baiļu vīrusa pandēmija, mēs šobrīd varam tikai zīlēt.
Jānis
J
Pats sevi pie dzīvajiem pieskaiti, ko?
  • 0
  • 5
Schucman
S
viņam koronā....man okupantu pabiras un vienmēr...

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Te esmu dzimis, un te es palikšu(7)

Pēc sešiem Anglijā pavadītiem gadiem Juris Šadurskis atgriezies dzimtajā Daugavpilī un kopā ar dzīvesbiedri Ritu izveidojis mini zoodārzu JuRita.

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas