Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs paziņojis, ka B61 ir divējādi izmantojama. To var lietot kā stratēģiskā uzbrukuma bruņojumu, nogādājot ar smagajiem bumbvedējiem, kā arī izmantot kā nestratēģisko kodolieroci, nogādājot uzbrukuma vietā ar taktiskās aviācijas lidmašīnām.
«Veiktā izmēģinājuma īpatnība bija tāda, ka bumbu izmantoja kā kodolieroča nesēju iznīcinātājā - bumbvedējā F-15E. Tas liek secināt, ka izmēģinājuma mērķis bijis pārbaudīt atombumbas B61-12 izmantošanu tādu iznīcinātāju - bumbvedēju apbruņošanā, kādus izmanto Eiropā izvietotie NATO spēki,» teica A. Antonovs. Viņš arī piebilda, ka amerikāņu puses darbībai, ņemot vērā pašreizējo situāciju pasaulē, «ir atklāti provokatīvs raksturs un tā ir pretrunā ar Vašingtonas paziņojumiem par tiekšanos uz pilnīgu kodolatbruņošanos». A. Antonovs uzsvēra, ka amerikāņu izmēģinājums apstiprina ASV vēlmi «saglabāt Eiropā izvērsto kodolbruņojumu, kas spēj sasniegt Krievijas teritoriju, un nodrošināt šī bruņojuma maksimālu kaujasspēju».
Ministra vietnieks arī pārmeta Savienotajām Valstīm, ka tās dažādām kodolieroču misijām piesaista arī NATO dalībvalstis, kurām nav kodolieroču. «Šādi, izmantojot troksnīti par izslavinātajiem un izdomātajiem Krievijas draudiem, ASV ne tikai audzē savas kaujasspējas un NATO valstu aktivitātes pie Krievijas Federācijas rietumu robežām, bet arī modernizē savu kodolarsenālu,» viņa teikto citē TASS.