Kā tviterī paskaidroja pats Koļesničenko, viņš šo stadionu esot atpircis valstsvienības un jauno futbolistu vajadzībām. Vairākus gadus Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents un bijušais Skonto prezidents Guntis Indriksons uzturēja sabiedrībā viedokli, ka stadions kuru katru brīdi varot tikt nojaukts, ka Latvijas izlase varot palikt bez mājas spēļu aizvadīšanas vietas un ka 2000. gadā būvētais stadions neatbilstot UEFA un FIFA prasībām, nevienu konkrētu trūkumu gan nenosaucot.
Pagājušā gada oktobrī stadionu bija plānots pārdot izsolē, kurā sākumcena bija noteikta 12,5 miljonu eiro apmērā, taču izsole tika atcelta, jo tajā nepieteicās neviens pretendents, lai gan sākotnēji tika ziņots par plašu interesi.
Reverta Komunikāciju un mārketinga direkcijas vadītāja Marita Ozoliņa aģentūrai LETA atklāja, ka interesi par Skonto kompleksa iegādi izrādījuši vairāki investori. Pēc rūpīgas izvērtēšanas par izdevīgāko atzīts SSA piedāvājums. Savulaik Parex banka izsniedza kredītu stadiona iegādei un attīstībai, taču ilgstošu kredītsaistību nepildīšanas dēļ 2011. gadā objektu pārņēma Reverta.
«Pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus,» aģentūrai LETA atzina Reverta valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.