Akcionāri arī pieņēma zināšanai LK padomes ziņojumu un revīzijas komitejas ziņojumu, kā arī apstiprināja LK pērnā gada konsolidēto pārskatu.
Par LK revidentu 2012.gada pārskatu revīzijai ievēlēja auditorfirmu SIA PricewaterhouseCoopers, un uzņēmuma valde tika pilnvarota noslēgt līgumu ar PricewaterhouseCoopers par LK 2012.gada pārskatu revīziju.
Tika ievēlēti LK revīzijas komitejas locekļi, kuru pilnvaru termiņš būs trīs gadi. Komitejā darbosies Lahsens Idikens, Nafisets Negouchs un Jozefs Bardemans.
Tāpat noteikts, ka LK revīzijas komitejas gada atlīdzības fonds būs ne lielāks par 28 000 eiro (19 600 lati).
Kā ziņots, LK koncerna zaudējumi pērn bija 24 miljoni latu, kas ir trīs reizes mazāk nekā iepriekšējā gadā.
Šā gada pirmajā ceturksnī LK strādāja ar 9,1 miljona latu neto zaudējumiem. Lielākā zaudējumu daļa - 8,3 miljoni latu - saistīta ar uzkrājumu izveidošanu flotes vērtības samazinājumam. Pirmā ceturkšņa peļņa no kuģu darbības bija 6,609 miljoni latu.
2012.gada 31.martā LK koncerna aktīvu kopējā vērtība bija 333 miljoni latu.
49,94% LK akciju pieder AS Ventspils nafta.
Lielākā Ventspils naftas īpašnieka Vitol Group (Vitol) korporatīvo attiecību direktors Marks Vērs iepriekš atzina, ka LK vēl nav pilnīgā drošībā, bet tā arī nav nogrimusi, kas varēja notikt.
LK bija nopietnas problēmas ļoti sarežģītajā un izaicinājumu pilnajā kuģu kravu pārvadājumu tirgū, atzina Vērs. "LK bija grūti laiki, taču jāņem vērā, ka daudzas kuģniecības kompānijas daudzviet pasaulē vispār aizgājušas no šī biznesa."
Viņš piebilda, ka LK piedzīvoja grūtus laikus arī iepriekšējā menedžmenta dēļ. Taču 2010.gada decembrī uzņēmuma menedžments tika nomainīts un kopš tā laika jaunā uzņēmuma vadība ir spējusi pieņemt grūtus lēmumus par uzņēmuma tēriņiem, finansēm, attiecībām ar bankām un ir panākusi izcilu progresu ļoti sarežģītā tirgū, vērtēja Vitol korporatīvo attiecību direktors.