Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Katram pilsonim ir pienākums iesaistīties valsts pārvaldīšanā. Levita uzruna Saeimā

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
P
P
Pienākum,protams,ir.Bet,kas katram pilsonim dos tirsības?
Tiesības dos pisoņiem.
T
Bez NEIZKRITUŠAS p...
 • 6
 • 0
P
P
Izkrita burtiņš-e,un ispruka-r.
 • 0
 • 3
R. Akmens
R
Satversmes 37.pantā jāievieto vārds (kādreizējs) un nepierādāmas dzimšanas dienas, gada EgLe, arī būs kādreizējs.
Ironija
I
..BET tikai daži par šo iesaistīšanos valsts pārvaldē saņems algu un prēmijas, un, jāsaka, kaut kādā mērā uz to citu rēķina, kas pilsoniskā pienākuma saukti vai kādas spiestas vajadzības dēļ iesaistās, kad paši algotņi valsts pārvaldē bīda cēlas (bet reizēm pat absurdas un dumjas) runas un laiski noraugās, kā attīstīsies pašas valsts radītās problēmas.
P
P
Kur palika Ekselences?
Iekš P nekādas ekselences
I
NAV
 • 6
 • 0
zuze
z
Levita kungs! Tauta gaida no jums, kā izcila jurista, ierosinājumus krimināllikumos, Jūs pats redzat, ka tur viss pakārtots noziegumu attaisnošanai, nevis notiesāšanai. Izdariet to un būsiet izpildījis savu galveno prezidenta pienākumu. Lai beidzot valsts izzadzēji saņem to, ko ir nopelnījuši. Riekstiņš visu laiku vaimanā, ka jāmaksā par bankas nogremdēšanu, neesot ko ēst, bet vai viņš ir pajautājis cik tūkstošiem cilvēku nav ko ēst tādēļ, ka banka viņus ir apzagusi???
anna
a
Vai jurists, jkas pamata stādājis par zinātnisko referentu un tikai Latvijā ieguvis goda doktora grādu un ne jau ES ievēlēts tiesnesis tapat ka bijusīTM Labucka strādājis par vienu no ES tiesas tiesnesiem, kavienpersoniski nespriež tiesu un Latvija gadiem zaudē šajās tiesās
 • 0
 • 1
nātre
n
Es nesaprotu tikai vienu, kāpēc visas gudro vīru un sievu runas ir tik izplūdušas un mākslīgi konstruētas, lai vienkāršs cilvēks nevarētu īsti izlobīt to jēgu. Kāpēc neviens runātājs nepasaka: Kungi un dāmas, pietiek mānīties, krāpties, shēmot un prasti runājot - ZAGT !!!!!! Neizvirza par galveno kritēriju, pieņemot kādu amatā, - GODĪGUMU. Ja tāds esi un būsi savas darbības kailā, - nodod ZVĒRESTU. Ja tikšu pieķerts kaut vismazākajā negodīgā rīcībā, pieprasu mani tiesāt - atsavinot visus īpašumus un izciest sodu aiz restēm, nevis atpirkties ar zagtu naudu. Aizliegt varas pārstāvjiem, stājoties amatā, norakstīt visus savus īpašumus uz radinieku vārda. Tā ir pirmā pazīme, ka ZAGS lielos apmēros, izmantojot ieņemamo amatu.
Scorseze
S
Lai visi labie gari stāv jums klāt, ja tiešām tauta sāks piedalīties valsts pārvaldē, jo pirmais, ko viņa izdarīs, patrieks visus šos zaglīgos valsts un tautas nodevējus, pirmkārt jau šo pašpasludināto "nācijas tēvu" un viņa sabiedroto premjeru kankariņu!
Ass>Scorseze
A
Kapēc gan??? Neviens neko nepatrieks. Ja tauta nav patriekusi savus osvoboditelus, kapec gan lai tad ko patriektu? Un vēl: Ja tauta-vēlētāji-25 gadus vēl to ko paši vēlās, tad ja iesaistīsies valsts pārvaldē-būs tas pats kas jau ir.
 • 11
 • 6
P
P
Ar lozungošanu pat komunismu uzcelt neizdevās.
P
P
>>>>>G.tu manas kūts vircas bedrei ļoti labi noderētu vāka vietā.
 • 0
 • 5
G>P
G
Pareizi: Beidz lozungot-sāc ko darīt valsts labā!
 • 7
 • 2
Pareizaisvirsraksts
P
Valsts prezidents Egils Levits ... rausta lauvu aiz ūsām.
Es
E
Tukšu salmu kulšana. Kur ir solītie Levita jaunumi saimā. Sež uz savas algas un izklaidējas ar sievietem.
invalīds, 2. gr, 110 eiro
i
...mans vienīgais ienākums pēdējos desmit gadus ir tāds kā ir. Redzu nākotni šai valstij. Sabiedrībai.
X57
X
Ja Latvija ir suverena valsts tad tie.m sešiem depuyātiem ir jānoliek savas deputāta pilnvaras ndvis meklět laimi pa visām frakcijām vai veidot jaunu veidojumu.Tie nav par suverenu Latviju.
rūgtā patiesība
r
Vienīgi atviegloti jānopūšas, ka tā kā budžeta deficītā jau ir RS parādi un vēl lielāku Brisele taisīt neatļaus un pašlaik atklājies būvnieku kartelis, runāt par to, cik mums šausmīgi tagad un tūliņ vajag koncertzāli un tieši Daugavas vidū, ir kļuvis nepiedienīgi. Tagad, izskatās, visi, kam vajadzēja būvnieku lobija iespaidā sist cauri šo afēru, klusiņām sēž kaktiņā un neuzdrošinās daudz pīkstēt.
Ome
O
Ko mēs mirstīgie varam darīt? Jums jau runa skan labi bet iejūtaties mūsu ādă. Strādājam un viss vējā.Tāpat ar pensijām un to izmaksām un dārgajiem pakalpojumiem.Ko Jūs kungi gribat ar to visu panākt? Jaunie vēl šodien brauc prom bet Jums tur augśā ne silts ne auksts.Vai tieśām būs brīdis ka Latvijas nebùs? ĂRPRĀ[email protected]
Paolo Pavo
P
Bet vai tad nevērtīgā latviešu tauta ir pelnījusi kaut ko labāku un varēja Rīgas pilī iesēdināt normālu politiķi? Nevarēja! Nav pelnījusi, jo tikai zog. melo, pastrādā nelietības, ir stulba, neizglītota. Ja arī kāds tāds nav, tad tas nedzīvo Latvijā, ko latvieši nemīl labus cilvēkus un nekad viņus neatbalsta. Tādā ziņā latvieši ir loti riebīga tauta.
???
?
Aprakstiet, lūdzu, kāds būtu "normāls politiķis"? Un vai ir kāds dzīvs prototips?
 • 12
 • 2

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Policejiskā Latvija...(14)

Valdības šonedēļ pieņemtais lēmums, ka pēc ieceļošanas Latvijā no virknes Eiropas valstu vairs nebūs jādodas 14 dienu pašizolācijā, radīja ne tikai lielu apjukumu ar šādu lēmumu izpildi saistītajās...

Antiķīnas starptautiskās koalīcijas nebūs?(11)

Donaldam Trampam, ASV prezidentam, visticamāk, neizdosies iecere izveidot plašu starptautisku koalīciju cīņai pret Ķīnas ekonomiskās attīstības un pārrobežu ietekmes mazināšanu.

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē