Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas nodokļu "inovācija" krīzes laikā

Kā vērtējamas valdības pēdējās iniciatīvas par nodokļu maiņu – Romāna Meļņika saruna ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu.

Top komentāri

no pelēkās pāries uz melno
n
Minimālā sociālā maksājuma dēļ daudzi no MUN un citiem alternatīvajiem nodokļu režīmiem pārtrauks strādāt vispār vai pāries uz nelegālo nodarbinātību. Un tas ir labi, jo uzpūstajiem valsts dienestiem būs ko tvarstīt un sodīt. Vismaz kāds prieciņš dzīvē.
Turpināsim nīkuļot!
T
Saglabājot diferencēto neapliekamo minimumu, turpināsim dzīvot lētā darbaspēka, aploksnu algu, zema kopprodukta un hroniski nepietiekama budžeta ekonomikā.
kindzulis
k
Vai kamera nav valdības rupors, jo tieši atkarīga no valdības labvēlības ESF naudiņas apguvē? Šobrīd notiek loģiska reāla biznesa aiziešana no Latvijas - aiziet gan uzņēmēji, gan darbaspēks. To rāda statistika. Ir stulbi nesaprast, ka ar dārgāko elektrību, ievērojami lielākiem darbaspēka nodokļiem un "radošumu" nemitīgā nodokļu maiņā, kas patiesibā rada vēl lielāku slogu uzņemējiem, naivi cerēt uz jebkādu izrāvienu ekonomikā! Eļļu ugunī pielej finanšu instrumentu neesamība un valdības graujošā rīcība nepamatoti slēdzot banku kontus uzņēmējiem! Intereesanti, ar ko beigsies šī destruktīvā rīcība?
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kādas partijas lejupslīde(8)

Neprasme adekvāti novērtēt situāciju un nevēlēšanās pielāgoties apstākļiem ir novedusi no veiksmes ceļa gan reiz slavenus uzņēmumus, gan senāk ietekmīgas politiskās partijas. Patlaban izskatās...

Krievijas un Eiropas pāršķirtā lappuse(15)

Rezonansi ne vien Krievijā, bet arī aiz tās robežām izraisījusi Fjodora Lukjanova – viena no šīs valsts ietekmīgākajiem ģeopolitikas ekspertiem – publikācija Krievija un Eiropas Savienība (ES) a...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē