Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Levits: Diasporas politika ir kļuvusi par atsevišķu valsts politiku

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Starp citu - nevis re-emigranti (vai vēl trakāk "remigranti"), bet gan REPATRIANTI - jo viņi no emigrācijas atgriežas tēvuzemē - nevis no emigrācijas emigrē atpakaļ uz tēvu zemi! Šis neveiklais "jaunvārds" jau vien liecina par to, cik NEĒRTS ir šis repatriācijas temats latvju valdniekiem, "nācijas tēvu" ieskaitot. Un jāapvieno repatrianti tāpēc, lai varētu viņus vērot un kontrolēt ar modru aci, ka nesāk jaunu revolūciju!
balss no diasporas
b
Diasporas politika ir pārfinansēta un dekoratīva. Marginālās vasaras nometnēs un ar fokloras palīdzību diasporas bērni to latviešu valodu neapgūs, toties Latvijas budžeta līdzekļi gan tiek šādi apgūti uz urrā. Tajā pašā laikā ārzemēs medicīnisko izglītību un pieredzi ieguvis ārsts nevar pārcelties uz Latviju un strādāt savā nozarē, bezmaz jāiet otrreiz studēt. LĀB kā korķis priekšā diasporas latviešu - mediķu remigrācijai.
P
P
Sviesc.
VVZ
V
Angļu brokastis arī.
Kuzja un Muris
K
Kas ir tas ir! Nila politika bija kļuvusi par atsevišķu, no mūsu valsts atrautu politiku.
ļuļa
ļ
nesen ar milzu sajūsmu uzzināju, ka latvijai ir VĒSTNIEKS (!!!!) latviešu diasporai ārzemēs. aļo!!!! viņam tak noteikti ir birojs, algu visiem maksā un ko tik vēl ne! un sēž viņš latvijā un pārstāv diasporu. cilvēki mīļie, valstij neesot naudas, bet apmaksā šitādus liekēžus. visās tajās valstīs tak ir latvijas vēstniecības, kurās problēmu gadījumā griezties, bet nē - paņem un uztaisa atsevišķu vēstnieku cilvēkiem, kas ir aizbraukuši un maksā nodokļus citā valstī. un pēc tam sūdzas, ka budžetā naudas nepietiek!
balss no diasporas
b
Cilvēkam, ja viņš ir bijis vēstnieks, vēstnieka rangs saglabājas. Tā kā diplomātiem ir jārotē un ik pa laikam jāstrādā savā valstī ārlietu ministrijā, tad atrotētajiem vēstniekiem piemeklē funkcijas Ārlietu ministrijā. Šitais jaunais atbildīgais par diasporu pirms tam bija vēstnieks, ja nemaldos, Indijā. Izskatās diezgan cerīgs. Pirms tam bija tāds Sjanītis, kas sanāksmēs gulēja saldā miedziņā un švaki tvēra sarunas un apkārt notiekošo. Tagad jau laimīgi atkalpojis Latvijā, var snaust tālāk kādā ārzemju vēstniecībā.
  • 1
  • 0
Reālists
R
Cik ilgi to nesakopušos žīdu par portāliem vazās,ne jēgas , ne nopietnības tām tukšrunām nav...
Pietack Krustingk
P
Vai valstij var būt atsevišķa politika dažādās jomās? Valstij parasti ir vienota politika, bet atsevišķu politiku veidošana ir divdomīga un ved uz kādas saujiņas aktīvistu iedzīvošanās uz valsts un līdzcilvēku rēķina.
janis
j
Ja es sadomaasu atgriezties tad Latvijai jau ir plans kaa apzagt manu Iirijas minimaalo pensiju. Ka vareetu buut kaads reaals atbalsts gan nav dzirdeets.
zvirbulēns
z
Bet, ko gan mēs te brīnāmies par Levita aktivitātēm, tiekoties ar šo dīvaino biedrību pārstāvjiem? Levits pats ir reemigrants. Ļoti iespējams, ka Levits ir arī šīs biedrības biedrs, kurš pats vēl nav lāgā iekļāvies Latvijas sabiedrībā. Tāds tādus atrod! Vispār drūmi! :(
janis
j
Situacija pietiekami samudzinata lai viegli varetu nozagt praavu naudu... Un Levits faktiski piekriit?...Sai maaksliigi izveidotajai knadai.
zvirbulēns
z
Kādēļ ir jāapvieno tos, kuri atgriezušies, kādēļ Latvijā būtu jāveido reemigrantu kopienu???? Kādēļ gan būtu jāveicina ārvalstnieku iekļaušanos Latvijas sabiedrībā, ja faktiski Latvijā nav ielaižami tādi ārvalstnieki, kuri nespēj, negrib, neiekļaujas paši Latvijas sabiedrībā? Šī biedrība nav kārtējais sorosīdu veidojums, kuras mēŗķis ir graut Latviju? Drošības policija seko līdzi šiem aktīvistiem????
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Starp citu - nevis re-emigranti (vai vēl trakāk "remigranti"), bet gan REPATRIANTI - jo viņi no emigrācijas atgriežas tēvuzemē - nevis no emigrācijas emigrē atpakaļ uz tēvu zemi! Šis neveiklais "jaunvārds" jau vien liecina par to, cik NEĒRTS ir šis repatriācijas temats latvju valdniekiem, "nācijas tēvu" ieskaitot. Un jāapvieno repatrianti tāpēc, lai varētu viņus vērot un kontrolēt ar modru aci, ka nesāk jaunu revolūciju!
  • 1
  • 0
lustīgais nerris uz tirgus plača
l
Tādēļ, zvirbulēn, lai repatriantus varētu KONTROLĒT, jo viņi var sākt nopietni un bez jokiem pieprasīt, lai LV vadītāji sāk nodrošināt LV iedzīvotājiem tādu dzīves līmeni, kādu tie baudīja Īrijā, Anglijā u.c. sēnes lasot un vistas plūcot!
  • 1
  • 0
Irlielāmērāticams
I
ka ekonomisko migrantu "atgriešanas veicināšana" nozīmē - panākt, lai Latvija pret saviem iedzīvotājiem izturētos tik pat labi, kā Norvēģija, Vācija, Lielbritānija, Īrija ... . Vai tas ir nevalstisko organizāciju uzdevums?
Juzis
J
Levit, pietiek nodarboties ar tuksdirsanu un diasporam, lai sis diasporas pasas tiek gala ar savam vajadzibam un problemam, bet tev Levit ir jakalpo un jastrada to latviesu iedzivotaju laba, kuri vel nav aizmukusi prom no sis Latvijas un kuri tev kretin maksa lielu algu un nodrosina ar visada veida komunistiska rezima privlegijam, diaspora tev nemaksa ne algu, ne privlegijas un ari ne pensiju, ta ka beidz tuksu plutit un bezjedzigi teret savu darba laiku un Latvija dzivojoso nodoklu naudu un resursus. Ka ir apriebusies si pretiga tuksdirsana un neko negribesana reali darit Latvijas valsts un latviesu tautas intereses.
zvirbulēns
z
Apvienot cilvēkus, kas atgriezušies vai pārcēlušies uz dzīvi Latvijā, un pārstāvēt reemigrantu kopienas intereses Latvijā; Veicināt ārzemēs dzīvojošo Latvijas valstspiederīgo atgriešanos Latvijā; Radīt auglīgu augsni uz sociālekonomisku un intelektuālu izaugsmi vērstu ideju attīstībai Latvijā un, apvienojot Latvijas reemigrantu intelektuālo potenciālu, veicināt zināšanu pārnesi Latvijas attīstībai un labklājībai; Sekmēt pasaules pieredzei atvērtas domāšanas izplatību Latvijā; Veicināt to ārvalstnieku, kas pārcēlušies dzīvot Latvijā, iekļaušanos Latvijas sabiedrībā. -------------------- Tūlīt šī biedrība prasīs naudu, viņi ir gatavi strādāt ( tērēt valsts naudu), valstsgriba Levits teiks, ka šiem, nebaidos šo vārdu - dienaszagļiem, nauda no budžeta jādod! Jautājums - kad valdība šie un tamlīdzīgiem aktīvistiem pārstās dod naudu?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Kazāks sargās Rimšēviča paražas(23)

Ilmāra Rimšēviča un viņa drošības naudas iemaksātāja Andra Kreislera copes partnera Mārtiņa Kazāka virzīšana Latvijas Bankas prezidenta amatam parāda, ka skaļā Rimšēviča kukuļņemšanas lieta ...

Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē