Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Lielbritānijas izstāšanās no ES sekas sāk izjust pakalpojumu eksports

Par Brexit labāk nerunāt

1. novembrī Eiropas Savienībā (ES) un Lielbritānijā vajadzēja iestāties haosam, jo britu premjera Borisa Džonsona vēl šā mēneša sākumā paustā pārliecība bija, ka 31. oktobris Lielbritānijai kā ES dalībvalstij būs pēdējā diena. Tā nenotika. Par iemesliem un pašreizējo aktuālo situāciju intervijā Jolantai Plaukai stāsta Latvijas vēstniece Lielbritānijā Baiba Braže.

Top komentāri

multikulturālisma jaunumi
m
94 gadu veca Spānijas pilsētas Portugaletes iedzīvotāja bija devusies uz dažām dienām ciemos pie savas māsas. Atbraucot mājās, viņa ir konstatējusi, ka viņas mājā jau dzīvo milzīga nespāņu ģimene. Atbrauc policija un paziņo, ka atbrīvot māju no nelūgtajiem viesiem nav iespējams, jo tur ir arī nepilngadīgie, bet likums aizliedz izlikt nepilngadīgos. Tantei nācās sniegt prasību tiesā. Tiesa notiks 20.novembrī, bet nelūgtie viesi neļauj ieiet mājās pat, lai paņemtu siltākas drēbes. Tante uz ielas izmisumā. Tad ir iesaistījušies kaimiņi. Ļoti daudz kaimiņu. Viņi ir aplenkuši māju un kliedza visu laiku, lai nelūgtie viesi vāktos projām. Pēc diennakts aplenkuma nelūgtie viesi neizturēja un izsauca policiju, kuras pavadībā ir pametuši māju, līdzi paņemot daudzas mantas.
sorry
s
31.oktobris bija pasaules mēroga politisks eksperiments, kas pierādīja neticīgajiem, arī man, ka pasauli pārvalda kāds Bilderbergas klubs, vai kā nu to pagrīdes valdību sauksiet. Normālos politiskas darbības apstākļos brekša pēdējā pagarināšana bija NEIESPĒJAMA, Eiropas politiķīši vienkārši sakašķētos un, riebumā pret angļu premjerdžoni, nepiekristu.
zvirbulēns
z
O, jā! Labāk nerunāt! Tas tik jāiestāsta Latvijas ārlietu ministram, kuram mute kā laidara vārti, nedod ēst, dod pavālēt ES kodolu, runāt bez jēgas un nojēgas. Latvijas cionistiem vispār tendence uzvesties kā pasaules kārtības noteicējiem!
Skatīt visus komentārus

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Dienas komentārs

Vairāk Dienas komentārs


Latvijā

Vairāk Latvijā


Pasaulē

Vairāk Pasaulē