Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Aleksandrs Lukašenko

Londona: Lukašenko vairās no tiešas dalības karā, baidoties no Ukrainas atbildes

Baltkrievijas autoritārais līderis Aleksandrs Lukašenko cenšas līdzsvarot savu atbalstu Krievijai ar vēlmi izvairīties no tiešas sava karaspēka līdzdalības Krievijas-Ukrainas karā, lai izvairītos no vēl lielākām Rietumu sankcijām pret savu režīmu un Ukrainas pretpasākumiem, uzskata Lielbritānijas Aizsardzības ministrija.

Putins telefoniski informējis Lukašenko par uzbrukumu Ukrainai

Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam agrā ceturtdienas rītā bijusi telefonsaruna ar Baltkrievijas autoritāro līderi Aleksandru Lukašenko, un tās gaitā Putins informējis Lukašenko, ka Krievija sāk militāru operāciju pret Ukrainu, pavēstīja Lukašenko birojs.

Lukašenko: Ar Putinu izlemsim par Krievijas karaspēku Baltkrievijā

Baltkrievijas autoritārais līderis Aleksandrs Lukašenko ceturtdien lika apšaubīt ārlietu ministra Vladimira Makeja dienu iepriekš pausto apgalvojumu, ka pēc Baltkrievijas un Krievijas kopīgo manevru beigām Baltkrievijā nepaliks neviens Krievijas karavīrs.

Lukašenko pārrēķinājies

Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra direktors Toms Rostoks par to, kas sanācis no Baltkrievijas diktatora iecerēm hibrīdkarā uz ES robežas, par NATO Ahileja papēdi un to, kad Krievija vairs nevarēs izlikties, ka tā nav viņa

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide