Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Egle

Pēc svētku egles uz stādaudzētavu

Svētku laiku gribas pastiept garāku, un gatavošanās tiem, kā arī telpu dekorēšana ir viens no veidiem, kā to izdarīt. Neatņemama svētku sastāvdaļa ir egles rotāšana. Vienkāršākais veids, kā tikt pie sava svētku kociņa, ir doties uz kādu no a/s Latvijas valsts meži teritorijām, iepriekš iepazīstoties ar noteikumiem, izvēloties egli, un nocirst nolūkoto eglīti. Taču jārēķinās, ka šādas egles mūžs būs samērā īss – arī tad, ja egli turēsiet ūdenī, tā sāks birt.

Prezidents: Laime nav atrodama naudā, bet gan ģimenē

"Stipras ģimenes ir patiess balsts stiprai valstij, jo ģimenē mēs smeļamies spēku un tā mums ir nozīmīga it visos dzīves brīžos," sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kopā ar ģimenēm no visas Latvijas 9.decembrī svinīgā pasākumā iededzot Melngalvju nama Ziemassvētku egli.

Prezidents nav tikai izkārtne

Valsts prezidents nav tikai skaista durvju izkārtne, "viņam ir jābūt praktiskam palīgam visiem, kas vēlas strādāt valsts labā gan iekšpolitikā, gan ārpolitikā", savā pirmajā uzrunā Saeimā pēc zvēresta nodošanas sacīja jaunais Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Siguldā uzieta Baltijā dižākā egle

Apsekojot Krimuldas muižas parku Siguldā, ir konstatēta egle, kas ir ne vien Latvijā, bet arī Baltijā diženākā, informē Dabas aizsardzības pārvalde.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide