Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Investoru piesaistīšana

Radīts jauns projekts ar mērķi izveidot noturīgu agrīnās fāzes investīciju plūsmu Centrāleiropā un Austrumeiropā

Projekta "Healthy Investment Central Eastern Europe" (HICEE) mērķis ir veicināt inovatīvu risinājumu attīstību Centrāleiropas un Austrumeiropas (CEE) reģionos, kuros esošie jaunuzņēmumi saņem vien trešdaļu no vidējā riska kapitāla investīciju apjoma Eiropā. Divu gadu projekts tiek stratēģiski īstenots kopā ar vadošo ES pētniecības un inovāciju programmu "Apvārsnis Eiropa" (Horizon Europe).

Jāatmet nevajadzīgais un jādara tas, kas nepieciešams attīstībai

Par zaļo ekonomiku, enerģētisko drošību, nepieciešamību noteikt precīzus mērķus un uz tiem arī virzīties Guntars Gūte sarunājas ar Ārvalstu investoru padomes Latvijā (FICIL) Enerģētikas un zaļās ekonomikas darba grupas vadītāju Daci Cīruli.

Dalbiņš: pārskatot Imigrācijas likumu, zudušas bažas par nespēju kontrolēt imigrantus

Saeimā vēlreiz pārskatot Imigrācijas likumu, ir pazudušas bažas, ka Latvija nespēs kontrolēt imigrantu plūsmas, kas veidosies, dodot plašākas iespējas investoriem pret noteiktām investīcijām lūgt uzturēšanas atļauju. Šādu viedokli ceturtdien no rīta intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā _Labrīt, Latvija! _pauda Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas vadītājs Juris Dalbiņš (TP). Jāatgādina, ka Saeimā jau iepriekš atbalstītos likuma grozījumus Valsts prezidents Valdis Zatlers neizsludināja un nodeva atpakaļ parlamentam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide