Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Izglītības ministrija

Dziesmu svētki šaubu ēnā

Šobrīd vēl nav skaidras atbildes – būs vai nebūs skolēnu dziesmu svētki. Tāpat nav zināms, vai gadījumā, ja tie būs, – kurā no rīkotāju piedāvātajiem variantiem.

Seile: Turpinās sarukt skolu skaits; īpaši laukos

Arī nākamajos gados skolu skaits Latvijā saruks, otrdienas rītā Latvijas Radio atzina izglītības ministre Mārīte Seile, piebilstot, ka vislielākais sarukums būs lauku reģionos. 

Pedagogu jaunā atalgojuma modeļa ieviešanu pārceļ uz 2016. gadu

Jauno pedagogu atalgojuma modeļa ieviešanu Izglītības ministrija (IZM) rosina pārcelt uz 2016. gadu, plānots to ieviest no 2016. gada 1. janvāra valsts profesionālās izglītības iestādēs un no 2016. gada 1. septembra – pašvaldību un privātajās vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, portālu Diena.lv informēja IZM pārstāve Ilze Salna. 

IZM mudina pedagogus atbalstīt jauno algu modeli; par atlaižamo pedagogu skaitu nerunā

Ja skolotāju algu reforma netiks veikta šogad, tad nākamā iespēja sakārtot pedagogu atalgojuma sistēmu varētu būt tikai 2019.gadā, šodien Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padomes sēdē sacīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra amata pienākumu izpildītāja Evija Papule.

Skolas.lv neattaisno cerības

Solīts makā nekrīt - tā varētu teikt par portālu skolas.lv, kas paguvis izpelnīties ne pārāk labu slavu, piektdien vēsta laikraksts Diena. Jau pērn maijā portālam aktīvi bija jāsāk darboties, tomēr tehnisku problēmu dēļ noteiktais termiņš ievilkās. Patlaban gan portālā var manīt nelielu rosību - parādījušās jaunas ziņas, un arī skolotāji un citi, kam ir piekļuve portāla slēgtajai versijai, var izmantot daļu tā funkciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide