Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Izglītības un zinātnes ministrija

Plāno veidot vienotu "virtuālās klases" platformu

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) kopā ar Valsts izglītības satura centru (VISC) plāno veidot vienotu "virtuālās klases" platformu , kas novērstu to, ka mācību process notiek ļoti daudz dažādās platformās, preses konferencē atklāja izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

IZM atbalstam studējošajiem un jaunajiem speciālistiem varētu atvēlēt 13 miljonus eiro

Plānots, ka atbalstam studējošajiem un jaunajiem speciālistiem Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) varētu atvēlēt 13 miljonus eiro, tostarp palielinot šobrīd pieejamās valsts budžeta stipendijas studentiem ar augstākajiem akadēmiskajiem rādītājiem, šādu plānu Latvijas Studentu apvienības (LSA) domes sēdē prezentējis IZM parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš (JKP).

Jo ar roltoniem nepietiek

Rīkojot tiešsaistes akciju #GribuStudēt, studenti norāda ne tikai uz problēmām augstākajā izglītībā krīzes laikā, bet arī uz ilgstoši nerisinātiem jautājumiem. Tie vienmēr atlikti malā, bet pandēmijas laiks parādījis, ka beidzot arī tiem būtu jāpievēršas.

IZM sagatavojusi grozījumus pedagogu zemākās darba algas likmes paaugstināšanai

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sagatavojusi grozījumus, kas nosaka, ka no 1.septembra pedagogu zemākā darba algas likme tiek paaugstināta no 750 eiro līdz 790 eiro, kā tas noteikts Ministru kabineta rīkojumā par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku, to aģentūra LETA uzzināja Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrībā (LIZDA).

Atkal pārmaiņas Daugavas stadiona un tenisa centra Lielupe vadībā

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ceturtdien ir saņēmusi VSIA Kultūras un sporta centrs Daugavas stadions un SIA Tenisa centrs Lielupe pagaidu valdes locekļa Gunta Zālīša iesniegumus par atkāpšanos no amata, aģentūru LETA informēja IZM.

Atstādināta Murjāņu sporta ģimnāzijas direktore Amantova

Pēc informācijas saņemšanas no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB), Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) 27.aprīlī izdevusi rīkojumu par līdzšinējās Murjāņu sporta ģimnāzijas direktores Ingrīdas Amantovas (ZZS) atstādināšanu no amata.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide