Kanoe

Kanoistam Lagzdiņam sudrabs pasaules junioru čempionātā 1000 metru distancē

Latvijas kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš sestdien Rumānijā kļuva par pasaules junioru vicečempionu 1000 metru distancē. Par šo sacensību uzvarētāju tika kronēts Krievijas pārstāvis Ivans Kavaļausks, kurš 1000 metrus veica četrās minūtēs un 45,596 sekundēs. Tikmēr otrajā vietā bija Lazgdiņš, uzvarētājam piekāpjoties par 4,368 sekundēm. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Irānas airētājs Mohameds Rezaejs.

Kanoe airētājs Iļjins Rio cīnīsies B finālā

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins pirmdien neiekļuva Riodežaneiro olimpisko spēļu 1000 metru distances A finālā, līdz ar to turpinājumā viņu gaida starts B finālā.

Kanoe airētājam Iļjinam sudrabs pasaules U-23 čempionātā

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins Kanādā notiekošā pasaules U-23 čempionātā sestdien izcīnīja sudraba godalgu 1000 metru distancē.Iļjins A finālā distanci veica trīs minūtēs un 57,136 sekundēs un no uzvarētāja baltkrieva Maksima Pjatrova atpalika par 1,752 sekundēm. Tikmēr bronzas godalgu izcīnīja Mihals Kudla no Polijas, kurš latvietim zaudēja vairāk nekā sekundi.

Piedzīvojuma ūdenstūrisma sacensībām "Bārtas kartupelis 2009"

31. oktobrī, spītējot laika apstākļiem, "Sofijas laivas"  organizē vēl vienu iespēju šogad izbraukt ar kanoe laivu un paaugstināt savu sportisko meistarību, piedaloties aizraujošās piedzīvojuma ūdenstūrisma sacensībās Bārtas upē - "Bārtas kartupelis 2009".