Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Latvijas Žurnālistu asociācija

LŽA: LNT gadījuma dēļ nevajadzētu sabojāt visu autoratlīdzību maksāšanas sistēmu

Pagājušajā gadā notikusī televīzijas kanāla LNT slēgšana parādīja, cik neaizsargāti ir cilvēki, kuri saņem tikai autoratlīdzības un domājam, ka plānotās izmaiņas autoratlīdzību režīmā, lielā mērā ir saistītas ar šo gadījumu, tomēr žurnālistu dēļ nevajadzētu sabojāt visu autoratlīdzību maksāšanas sistēmu, ziņu aģentūrai LETA sacīja Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) valdes priekšsēdētāja Arta Ģiga.

Latvijas Žurnālistu asociācijas aicinājums valdībai, uzņēmējiem un sabiedrībai

Kopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar Covid-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!

LŽA prasa pārtraukt LTV valdes locekļu atlases konkursu

Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) pieprasa Nacionālo elektronisko plašsaziņu līdzekļu padomi (NEPLP) pārtraukt Latvijas Televīzijas (LTV) valdes locekļu atlases procedūru un izsludināt jaunu konkursu uz vakantajiem amatiem LTV valdē, ievērojot gan Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma prasības, gan labas korporatīvās pārvaldības prakses standartus, informē LŽA valde.

LŽA: Izmeklēšanas iestādēm pilnā mērā jārespektē žurnālistu avotu aizsardzība

Izmeklējot informācijas noplūdi no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) tā sauktajā "oligarhu lietā", izmeklēšanas iestādēm pilnā mērā jārespektē žurnālistu avotu aizsardzība, kas nostiprināta Latvijas likumos, tiesu lēmumos un Latvijai saistošos starptautiskajos tiesību aktos, aģentūru LETA informēja Latvijas Žurnālistu asociācijā (LŽA).

Latvijas Žurnālistu asociāciju vadīs Rita Ruduša

Par Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) jauno valdes priekšsēdētāju trešdien ar 55 balsīm ievēlēta Baltijas Mediju izcilības centra izpilddirektore Rita Ruduša, aģentūru LETA informēja asociācijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide