Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Liepāja

Covid-19 konstatēts diviem Liepājas SEZ pārvaldes administrācijas darbiniekiem

Sākot ar šo nedēļu, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes administrācija pāriet attālinātā darba režīmā, jo diviem darbiniekiem apstiprināta jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19, aģentūru LETA informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Grupa Willow Farm izdod albumu Pasaule ir viss, kas gadās

Klajā nācis grupas Willow Farm jaunākais albums Pasaule ir viss, kas gadās. Albuma dziesmu tematikā līdzās stāstiem par mīlestību un attiecībām parādās arī eksistenciālu problēmu iztirzājums, informēja grupas pārstāvji.

Liepājā zināmi 88 saslimušie ar akūtu zarnu infekcijas pazīmēm

Veicot epidemioloģisko izmeklēšanu ražotnēs un ēdnīcā Liepājā, Ziemeļu ielā 19, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi šodien ir ieguvuši informāciju par 88 saslimušajiem ar akūtas zarnu infekcijas pazīmēm, informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.

Nosaka nomas maksu bijušajā Liepājas metalurga teritorijā

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde ir apstiprinājusi kārtību par nomas maksas noteikšanu bijušās AS Liepājas metalurgs teritorijā 60,6 hektāru platībā, aģentūru LETA informēja Liepājas SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

KPV LV rosina Liepāju neapvienot ar apkārtējiem novadiem

Partijas KPV LV Saeimas frakcija ir nolēmusi rosināt izmaiņas jaunajā administratīvi teritoriālajā reformā (ATR), piedāvājot nodalīt atsevišķās pašvaldībās Liepājas pilsētu un Lejaskurzemes novadu, kurus pašreizējais reformas piedāvājums paredz apvienot vienā pašvaldībā, aģentūru LETA informēja frakcijas vadītāja vietnieks Ēriks Pucens.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide