Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Merks

RD amatpersonas par zemāku cenu tikušas pie dzīvokļiem Merks mājās

Iespējams, ka sākums Skanstes rajona attīstībai jāmeklē Viesturdārza mājās, kad būvkompānijas Merks ekskluzīvie dzīvokļi pirms desmit gadiem nonāca Rīgas domes elites rīcībā par cenu, kas toreiz bija krietni zem īpašuma vērtības, izpētījis Latvijas Televīzijas raidījums de facto.

"Merks" nepārsūdzēs lēmumu pārtraukt konkursu par Austrumu slimnīcas renovāciju

SIA Merks nevēloties kavēt slimnīcas remontu, tādēļ nepārsūdzēšot iepirkumu komisijas lēmumu pārtraukt konkursu, uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ivars Geidāns pastāstīja portālam Diena.lv. Viņš tomēr nepiekrīt Iepirkumu uzraudzības biroja viedoklim, ka šajā konkursā nebija uzvarējis saimnieciski visizdevīgākais piedāvājums - Merks esot kļuvusi par politisku intrigu upuri.

Atzinumā "Merks" piedāvājums Austrumu slimnīcai novērtēts kā nereāls

Pirms izlemt par labu būvkompānijai Merks Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) iepirkumu komisijas rīcībā bija ekspertu atzinums ar vairākiem punktiem, kāpēc šis piedāvājums nav reāls, liecina laikraksta Dienas rīcībā esošais atzinums. Tomēr iepirkumu komisija, kuru vadīja Jānis Skvarnovičs (TP) un kurā piedalījās slimnīcas vadītājs Viesturs Boka, tik un tā ēku siltināšanai izvēlējās Merku, kura 2,46 miljonu latu lielais piedāvājums finansiāli bija tikai piektais izdevīgākais no kopumā astoņiem, tā radot aizdomas, ka, iespējams, kādam bija nepieciešams, lai «Merks uzvarētu par katru cenu».

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide