Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā -2 °C
Daļēji saulains
Piektdiena, 3. februāris
Vida, Ida, Aīda

Diāna Kārkliņa

Viens pats mājās. Un stresā

Atšķirtības panika suņiem, paliekot vienatnē, kamēr saimnieki ir, piemēram, darbā, ir izplatīta problēma, taču risināma.

Ir lietas, ko tehnoloģijas neiemācīs

"Skolēnus vispirms iededzu," saka gada labākais e-skolotājs Ļevs Rusilo, kurš mācību procesā aktīvi izmanto digitālos rīkus.

Cer uz mājām un rehabilitāciju

Sāra ir aptuveni astoņus mēnešus veca un bezgala mīļa, labsirdīga, draudzīga, dzīvespriecīga, pēc kontakta ar cilvēku alkstoša.

Ticību sev dod sevis izaicināšana

Pat aklums nav šķērslis, lai daudz ko paveiktu, zina Maksims Mihejevs no sociālā uzņēmuma Neredzamā pasaule.

Patstāvīga kā kaķis un ar pigoriem Instagram

Kad Pērle divu mēnešu vecumā ieradās komunikācijas konsultantes un sabiedrisko attiecību aģentūras MM&A| Hill + Knowlton Strategies partneres Ivetas Stepanovas mājās, sune bija bērnu mazo suliņu paciņas izmērā.

Kur datu kalni savijas ar īsto dzīvi

Datu zinātnieka darbā ir gan radošums un nejaušības, gan pārdomas par godīgu mākslīgo intelektu, atzīst Muntis Rudzītis.

Nav tā, ka noder viss, kas mājās lieks

Dzīvnieku patversmes gatavojas ziemai un augošo cenu apstākļos ļoti priecāsies par sabiedrības atbalstu – tiesa gan, pārdomātu.

Ar stāstu ausī

Kas ir podkāsti jeb raidieraksti, uzzinājām jau pirms pāris desmitgadēm, bet tieši pandēmijas gados tie ieguva neredzētu uzrāvienu un popularitāti. Cilvēku paradumi tagad lēnām atgriežas pie agrākās normalitātes… Kurp virzīsies podkāsti?

Attapīgi un emocionāli melanholiķi

Latviešos un argentīniešos ir gan līdzīgais, gan atšķirīgais, teic Klaudio Rivera, kurš jau 18 gadu mīt starp abām kultūrām.

Diagnoze nemaina cilvēka būtību

Piedaloties nometnes Upe rīkošanā bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām, Anete Linde arī pati tajā gūst prieku.

Pārdaugavā sāk pukstēt Kaķa sirds

Jaunajā patversmē mīļi minči gaida savus īstos saimniekus. Pieejama arī veterinārā palīdzība nelaimē nonākušiem kaķiem.

Ko suns pauž ar agresiju?

Suņa agresija var izpausties kā košana, saspringta, nekustīga stāja, sastindzis skatiens, rēciens (ar vai bez zobu rādīšanas), riešana u. c. Agresīva uzvedība sākas ar brīdinājumu, bet var novest pie uzbrukuma, tādēļ nozīmīga ir dzīvnieka apmācība un pareiza audzināšana, norāda Rīgas klīnikas Ikaross veterinārārsts, sertificēts dzīvnieku psihiatrs un kinologs Alberts Čipuštanovs

Dzīve bez kaķiem? Grūti pat iedomāties…

Kā nerakstīts likums no ceļojumiem vest vai jubilejās dāvināt kaķīti izvērtās par apjomīgu kolekciju, ko allaž papildinājuši arī īstie minči.

Mērķtiecīgs darbiņš, kas vainagojies ar panākumiem

Kriukš! – kamēr runājamies ar Bruno saimnieci Zani Andrejevu, pats šokolādes brūnais labradors ik pa brīdim, kā nedzirdēdams bāršanu, plūc un šķin iekšā ābolīšus no zemas ābeles dārzā.