Laika ziņas
Šodien
Migla
Piektdiena, 23. februāris
Haralds, Almants

Diāna Kārkliņa

Suns, sniegs, sāls un sals

Kas jāņem vērā, lai ikdienas pastaiga vai pamatīgāka izskriešanās ziemas apstākļos nekaitētu suņa veselībai.

Agresīvs kaķis

Lai gan ne vienmēr agresīva kaķa uzvedība tiek uztverta tikpat nopietni kā suņa agresija, arī kaķis agresijas uzplūdos var nodarīt nopietnu kaitējumu mājiniekiem, ciemiņiem un citiem dzīvniekiem.

Ādas atgriezumu jaunā dzīve

Madaras Miltovičas darbnīca balstās pašas radošumā, hobijā, cilvēku pasviestajās idejās un atbildīgā resursu izmantošanā.

Labākie draugi, darbinieki un kolēģi

Poniji no lielajiem zirgiem atšķiras tikai ar augumu. Nu, varbūt vēl ir arī nedaudz apķērīgāki un drosmīgāki, spriež Poniji.lv saimniece Laura Ķere.

Kāda augsne tur sabiedrības ziedu?

Senioriem mūžizglītība uzlabo dzīves kvalitāti un – jā, arī veselību. Latvijā top Trešās paaudzes universitāšu tīkls.

Ja nāc pamācīt vai glābt, būs fiasko

Elita Zvejniece kā brīvprātīgā ir drauga plecs patversmes sievietēm un palīdz apgūt latviešu valodu Ukrainas un pašmāju cilvēkiem

Līdzsvarojošs ģimenes terapeits

Suns ir pieaugušo atbildība, bet bērniem māca ikdienā par kādu rūpēties, zina Andersonu ģimene, kurā dzīvo arī Frodo.

Zāles pret izdegšanu ir līdzsvars

Skolēni redz, ka skolotājs zina kaut ko arī no dzīves un ka skolotājam pašam ir dzīve, saka Krista Kristiāna Kristapsone.

Katrs savā vietā, un visi vienā istabā

Pitoni un tarantuli var sniegt līdzīgas emocijas kā tradicionālāki mājdzīvnieki, pauž Ričards Stikāns, iepazīstinot ar savu eksotisko kolekciju

Modernais jauneklis noņemas dzīvot mākslai. LNMM skatāma apjomīga Jāzepa Grosvalda retrospekcija

Būtībā visas viņa darbības uzskatāmas par mākslas faktu – ne tikai paši mākslas darbi, bet arī vēstules, dienasgrāmatas, krāšņie pašdarinātie žurnāli, pat modernais ģērbšanās stils un uzvedība. Tā par latviešu modernisma aizsācēju, ļoti daudzpusīgo un izcili talantīgo Jāzepu Grosvaldu (1891–1920) teic Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) profesionāļi, piesakot viņam veltīto apjomīgo retrospekciju.

Savērpusi propolisa nanotīmeklīti

"Tas, ka netiku Mākslas akadēmijā, bija neplānoti veiksmīgs pavērsiens," saka Zane Zelča, šķiedru materiālu pētniece.

Pārgājiens uz talku patversmē

Vēl šodien, 27. oktobrī, līdz pulksten 14.00, aizpildot anketu vietnē http://ej.uz/pargajiens-uz-talku un sagaidot apstiprinājuma e-pastu, interesenti var paspēt pieteikties izzinošam bezmaksas pārgājienam pa Juglu, ko sestdien, 28. oktobrī, rīko Rīgas dzīvnieku patversme Labās mājas. Tā mērķis ir veicināt Juglas apkaimes un citu Rīgas apkaimju iedzīvotāju iesaisti brīvprātīgajā darbā. Pārgājiena noslēgumā paredzēta talka dzīvnieku patversmē Labās mājas.

Rosīgās Dvietes dievietes

Dvietietēm rūp, lai dzīvesvieta nekļūst par sūnu ciemu, tāpēc viņas izveidojušas biedrību un atjaunojušas muižu

Dāvana gan minčiem, gan cilvēkiem

Jaunās Kaķu mājas tapšana Jelgavā aizsākusi LBTU Veterinārmedicīnas fakultātes Mazo dzīvnieku patversmes turpmāku attīstību.