Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Par Rīgas mēru ievēlēts Burovs(21)

Pēc divu mēnešu ilgām politiskām diskusijām pirmdien Rīgas domes ārkārtas sēdē par Rīgas mēru ievēlēts līdzšinējais priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR).

FOTO: Atzīmējot 30 gadus kopš Baltijas ceļa, Rīgā piestāj vēsturiskie spēkrati(1)

Pirmdien Rīgā par godu Baltijas ceļa 30. gadadienai, kas tiks atzīmēta 23. augustā, viesojas Igaunijas, Latvijas un Lietuvas senās tehnikas entuziasti ar saviem spēkratiem. Tos šodien bija iespējams aplūkot pie Brīvības pieminekļa. Retro braucamrīku īpašnieki vakar, 18. augustā, devās ceļā no Viļņas, lai mērotu 600 kilometrus garo Baltijas ceļa maršrutu līdz Tallinai.

Ušakovs: Burovam ir Saskaņas atbalsts(11)

Rīgas mēra kandidātam Oļegam Burovam (GKR) ir 17 partijas Saskaņa deputātu atbalsts, bet vēl jāpārrunā virkne jautājumu saistībā ar darba organizāciju, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes sacīja Saskaņas līderis, eiroparlamentārietis Nils Ušakovs.

Uz pēcpusdienu pārcelta Rīgas domes sēde, kurā vēlēs jauno mēru

Pirmdien paredzētā Rīgas domes ārkārtas sēde, lai vēlētu galvaspilsētas mēru, pārcelta uz plkst. 13, aģentūra LETA noskaidroja Rīgas domē. Kā žurnālistiem skaidroja Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs (GKR), sēdi nolemts pārcelt, lai paspētu pārrunāt "tehniskas dabas jautājumus" ar Saskaņu.

FOTO: Retro auto parāde

Šā gada Rīgs svētku otrās dienas viens no spilgtākajiem pasākumiem bija Retro auto parāde galvaspilsētas ielās.

Jaunciemā pazudusi sirmgalve; iedzīvotājus aicina pārbaudīt videoreģistratoru ierakstus

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuri 12. augustā ap pulksten 12. 40 brauca pa Jaunciemu, aplūkot ierakstus no savu automašīnu videoreģistratoriem un pārliecināties, vai tajos nav redzama bezvēsts prombūtnē esošā 1936. gadā dzimusī Sofija Kovaļenko. Tāpat Jaunciema iedzīvotāji tiek aicināti pārbaudīt savu mājokļu videonovērošanas kameru veiktos ierakstus. Ja šajos ierakstos tiek pamanīta aprakstam līdzīga sieviete, nekavējoties jāsazinās ar Valsts policiju.

Sola, ka atkritumu apsaimniekošanas tarifa kāpums Rīgā nepārsniegs 9%(10)

Nododot atkritumu apsaimniekošanu AS Tīrīga pārziņā, atkritumu apsaimniekošanas tarifs nepieaugs vairāk kā par 9%, trešdien apvienotajā Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas un Finanšu un administrācijas lietu komitejas sēdē sacīja domes Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.

Rīgas svētkos aicina uz tradicionālo meistaru gadatirgu Esplanādē

Rīgas svētku laikā Esplanādē jau trešo reizi notiks tradicionālais meistaru gadatirgus Gabaliņš Latvijas, kas pulcēs vairāk nekā 120 labākos valsts amatniekus, Latvijas preču ražotājus, zemniekus un mazos uzņēmējus no visiem Latvijas novadiem. Trīs dienu garumā meistari no visas Latvijas demonstrēs savas prasmes, būs skatāma novadu kultūras programma Latvijas leģendas.

Triatlona sacensību laikā ierobežos satiksmi Rīgā(1)

Saistībā ar triatlona sacensību Rīgas Triatlons 2019 – Eiropas Junioru kausa izcīņas sprinta distancē rīkošanu no 10. augusta plkst. 18.00 līdz 11. augustam plkst. 17.00 tiks aizliegts apstāties un stāvēt Mūkusalas ielā, posmā un virzienā no Bieķensalas ielas līdz Akmeņu ielai, informē Rīgas dome.