Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Rīgā

FOTO: Rīgā sveic Zelta kāzu jubilārus

Turpinot tradīciju, arī šogad Rīgas dome godina un sveic rīdzinieku ģimenes, kuras svin Zelta kāzas ˗ laulību 50 gadu jubileju. Kopā ar Zelta kāzu jubilāriem tiek godināts pāris, kurš laulībā pavadījis 65 gadus un svin Dimanta kāzas.

Rīgas ielās plaši remontdarbi © DIENA(3)

Rīgā šajā būvniecības sezonā tiek veikti pēdējos gados lielākie brauktuvju seguma remontdarbi, palielinot satiksmes drošību un ērtības vairāk nekā uz desmit tiltiem un pārvadiem, kā arī 30 ielu posmos, norāda Rīgas domes pārstāvji.

Noslēgušies Rīgas ostas piestātņu un kuģošanas kanāla padziļināšanas darbi

Šā gada jūlijā noslēgušies Rīgas ostas piestātņu un kuģošanas kanāla padziļināšanas darbi, padziļinot Daugavgrīvas kuģu kanālu līdz grunts atzīmei -16.5m un paplašinot to par vēl 20m. Galvenā kuģošanas kanāla tīrīšanas darbus pēc Rīgas brīvostas pārvaldes pasūtījuma veica atklātā iepirkumu procedūrā izraudzīta beļģu kompānija Jan De Nul N.V., kas ir viens no vadošajiem padziļināšanas darbu veicējiem pasaulē, portālu Diena.lv informēja Rīgas ostā.

Rīdzinieka kartei nedaudz mazāk priekšrocību © DIENA

Rīdzinieka karte bez maksas pienākas personām, kuras ir deklarējušās Rīgā vai kurām pieder īpašums Rīgā. Tā vienlaikus ir rīdzinieka identitāti apliecinošs dokuments, kas nodrošina daudzfunkcionālas lietošanas iespējas.

Iekšlietu ministrija un Rīgas dome sāk kopīgu cīņu ar pārlieku skaļajiem motocikliem(2)

Transportlīdzekļi, kuru tehniskais stāvoklis neatbilst prasībām par radīto trokšņa kontroles sistēmu un kuri, pārvietojoties pa pilsētu, traucē cilvēku mieru, ir problēma, kurai uzmanība pievērsta jau ilgu laiku. Efektīvas trokšņu kontroles veikšanu apgrūtina likumiskais ietvars, ko tagad uzņēmusies risināt Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Rīgas domi.