Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Rīgā

Policija vien piektdienas rītā atstājusi RNP biroja telpas(3)

Valsts policija piektdien plkst. 7.20 beigusi procesuālās darbības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) birojā. Ir izņemti dokumenti, kas neietekmēs RNP darbu pārvaldīšanas pakalpojuma sniegšanā klientiem, portālam Diena.lv pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

Blaumaņa ielu uz vienu dienu atvēlēs gājējiem un velobraucējiem(11)

Turpinot mobilitātes eksperimentu, sestdien, 1. februārī, Blaumaņa iela visā garumā tiks atvēlēta gājējiem, velobraucējiem, kā arī dažādām uzņēmējdarbību veicinošām iecerēm, portālu Diena.lv informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta (RDSD) pārstāve Ilze Dimante.

Nelegāli uzglabātās riepas no teritorijām Starta ielā izvedīs Eko Recycling

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālā vides pārvalde 24. janvārī izsniegusi atļauju SIA Eko Recycling Uriekstes ielā 4A, Rīgā, kravas automašīnu un vieglo automašīnu nolietoto riepu apstrādei un īslaicīgai uzglabāšanai, kā arī metāllūžņu apsaimniekošanai – šķirošanai un īslaicīgai uzglabāšanai līdz nodošanai tālākai apsaimniekošanai, portālu Diena.lv informēja VVD pārstāve Kristīne Kļaveniece.

Nākamnedēļ veiks Vanšu tilta speciālo inspekciju(1)

Nākamās nedēļas laikā Vanšu tiltam tiks veikta speciālā inspekcija, piesaistot alpīnistus. Alpīnisti līdz pat 3. februārim veiks visu vanšu sistēmas inspekciju, rāpjoties vantīs un veicot arī pilona inspekciju, informē Rīgas domes Satiksmes departaments.

LTV: Rīgas strūklaku apkope pēc nonākšanas privātās rokās kļūst ievērojami dārgāka(10)

Pirms diviem gadiem Rīgas domes Mājokļu un vides departaments nolēma Rīgā esošo strūklaku uzturēšanu, apkopi un remontu nodot ārpakalpojumā, taču kopš tā brīža izdevumi par strūklaku uzturēšanu un remontu ievērojami pieauguši. Latvijas Televīzijas raidījums de facto ziņo, ka strūklaku ikdienas apkope, kā arī remonta darbi uzticēti uzņēmējam Renāram Rutkim, kurš ir sens Rīgā valdošās koalīcijas kompanjons un iekūlies ne vienā vien skandālā.

No Rīgas satiksmes valdes atsaukts Jakrins; amatu atstājusi Epalte-Drulle(26)

Pašvaldības SIA Rīgas satiksme padome otrdien, norādot uz reputācijas riskiem, no uzņēmuma valdes locekļa amata atsaukusi Emīlu Jakrinu, savukārt atlūgumu iesniegusi valdes locekle Elīna Epalte-Drulle, un šis atlūgums jau ir pieņemts, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāve Baiba Bartaševiča.

FOTO: Rīgas Centrāltirgus teritorijā sākta kiosku demontāža(18)

Rīgas pašvaldība otrdien sākusi demontēt Rīgas Centrāltirgū (RCT) pie Gogoļa ielas nelikumīgi izbūvētos kioskus un nojumes. Šāds lēmums pieņemts, jo pašvaldība neredzēja iespēju turpināt sadarbību ar nomnieku, kura teritorijā notika nelikumīgas darbības – nelegāla cigarešu tirdzniecība, kā arī šī vieta ilgstoši bija visnesakoptākā visā Centrāltirgū, portālu Diena.lv informē Rīgas domē.

Kārtējās amatu rotācijas Rīgā © DIENA(1)

Ietekmes dalīšana Rīgas domē un tai piederošajās kapitālsabiedrībās turpinās. Daļa koalīcijas joprojām uzstāj uz Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) nomaiņu, bet nozīmīgajā pašvaldības kapitālsabiedrībā Rīgas satiksme (RS) atkal mainīta padome.

Rīgas satiksmē par finansistu gandrīz pieņemts Rīgas namu lietā apsūdzētais(1)

Lai gan Rīgas satiksmei (RS) kopš gada sākuma ir jauna vadība – par valdes priekšsēdētāju kļuvusi Džineta Innusa, kas līdz šim pildīja Satiksmes ministrijas valsts sekretāres pienākumus. Tomēr Rīgas satiksme vajājušās reputācijas problēmas nekur nav pazudušas, turklāt kļuvuši zināmi arī vairāki jauni zemūdens akmeņi. Piemēram, finansista amatā Rīgas satiksmē gandrīz tika pieņemts kādreizējais SIA Rīgas nami valdes priekšsēdētājs Kārlis Kavacs, kurš ir apsūdzēts par noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto.